جمعه 20 بهمن 1396 - 8:32

نظر ستار هدایت خواه در باره شعار ” نه غزه نه لبنان “

فعال فرهنگی گفت: شهید اورنگ‌ها فدا شدند تا پایه‌های انقلاب نلرزد.

به گزارش بویرنیوز،  دومین سالگرد شهادت اولین شهید مدافع حرم کهگیلویه و بویراحمد در مسجد روستای نقاره خانه از توابع چیتاب برگزار شد.

ستار هدایتخواه سخنران ویژه این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک دهه فجر گفت: هر کسی فریاد دردمندانه مستضعفی را بشنود و برای دفاع از او نجنگد،کم کاری کرده است زیرا ماموریت انقلاب اسلامی جهانی است
که زمینه را برای حکومت جهانی آغاز کرده است.

هدایتخواه گفت: اینهائی که در داخل خودشان را صاحبان انقلاب می‌دانند و با شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران فتنه گری کردند از اسرائیلها و غربیها خطرناکترند.

نماینده ادوار گذشته بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی پرچم حق را که از آدم تا خاتم برافراشته شده بود، امروز در جهان علم کرده که نقطه مقابلش علمداران شیطان و نمرودی‌ها در دول غربی آمریکا و اسرائیل و آل سعود است.

وی با اشاره به رشادت سرداران مدافع حرم گفت: آنان که در جبهه برون مرزی در قالب سپاه قدس به یاری مسلمین سوریه و عراق شتافتند هم رسالت دادخواهی مسلمین در زیر یوغ ظالمین را اجرا کردند هم جنگ را در فرا مرزهای کشور نگه داشتند تا امنیت حاصله درون مرزی فعلی عاید ملت شود.

هدایتخواه با اشاره به ترس دشمن از صدور روزافزون و نفوذ انقلاب اسلامی به جهان و تاثیرگذاری در ظلم ستیزی جهانیان گفت: تحریم‌های مختلف، فتنه‌گری به بهانه عرب پرستی و کوروش و هجمه‌های سایبری و نفوذ در دنیای مجازی در گمراهی جوانان، و. . . .نشان از ترس واقعی دشمن از جمهوری اسلامی ایران است که تعبیر خود آنها از فجر انقلاب زلزله‌ای مهیب در خاورمیانه برای استکبار بود.

هدایتخواه شهید اورنگ را نمونه شاخص غیرت انقلابی و تعصب اسلامی دانست که در هم شکن زالوهای خونخوار زیرمجموعه یهودیت و وهابی بود و آبروی ماندگاری برای چیتاب و استان در خاطرات ماندگار انقلاب تا قیامت به یادگار گذاشت.

هدایتخواه خروجی پیام خون شهید اورنگ را خدمتگزاری صادقانه در مسئولیت سنگین مسئولان به مردمی که اورنگها دادند تا پایه های انقلاب نلرزد دانست و گفت: مسؤولان مراقب بار سنگین مسئولیتتان باشید تا در قیامت شرمنده شهدا نشویدو

در پایان از طرف گردان ۴۸۹ امام رضای چیتاب و سپاه عشایر و حوزه خاتم الانبیاء و کمیته امداد و تعدادی ادارات شهر چیتاب  از خانواده های شهید اورنگ شهیدان خرسندیان و سروان شهید حمید برفی از شهدای انتظامی بخش تقدیر و تشکر به عمل آمد و میهمانان و حاضرین با سینه زنی و مداحی با قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار سردار اورنگ از مقام این شهید مدافع حرم تجلیل کردند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=269904
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناکام گفت:

    اولا شهید اورنگ از اهالی روستای نقاره خانه هستند نه چیتاب دوما اصلا این هدایت خواه چکاره است که برای مردم تعیین تکلیف می کند خیلی روش زیاده والا

دیدگاه شما