جمعه 20 بهمن 1396 - 8:05

همراه ویژه وزیر نفت در سفر به کهگیلویه و بویراحمدی را بیشتر بشناسید + تصاویر

وزیر نفت در دهه فجر به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد تا هم نماینده رسمی دولت در ویژه برنامه های این ایام در استان باشد هم برخی مسائل کاری وزارت تحت نظرش را بررسی نماید .

به گزارش بویرنیوز؛ “خبردنا” نوشت: سفر “بیژن زنگنه ” به این استان هرچند یک سفر مناسبتی -کاری محسوب می شود ولی می تواند حاوی یک پیام‌ مهم برای وزارت نفت و بخصوص کهگیلویه و‌بویراحمد باشد .

با اندکی دقت در همراهان وزیر نفت می توان به این پیام مهم پی برد آنگاه که شیخ الوزرا مدیر جوان ، خوشنام ، فعال ، پاکدست ، درد آشنا و توانمند کهگیلویه و بویراحمدی را با خود به استان آورد تا هم پیام جوانگرایی را به بدنه فرتوت وزارت نفت دهد هم به میزبانان این سفر بگوید دکتر ” محسن دلاویز” این فرزند شایسته شما است که با شایستگی در کنار ژنرال دولت تدبیر و امید قرار گرفته است .

دکتر دلاویزی هم‌اکنون‌ مشاور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت نفت خزر است که در کارنامه اش سخنگویی سازمان اتمی ، مدیرعاملی شرکت نفت پاسارگاد، معاونت صندوق بازنشستگی وزارت نفت ، معاونت شستا و ….. را در کارنامه خود دارد .

این مدیر ملی کهگیل‌ویه و بویراحمدی در هر مسولیتی قرار گرفته جز تحول ، پاکدستی ،توانمندی ، خوش خلقی و رضایت کارکنان و خاطره ای ماندگار چیزی از خود بجای نگذاشته است .

آگاهان به روحیه و شیوه مدیریتی زنگنه می دانند که او چه وسواسی در انتخاب یارانش دارد و اینک این وزیر کهنه کار دولت دوازدهم دلاویز جوان‌ را که‌در مسولیت های مختلف خوش درخشیده و تجربه ای گرانسنگ اندوخته بعنوان یکی از مدیران نزدیکش برگزیده و او را آماده حضور در مناصب مسولیت های بالاتر می نماید.

دکتر دلاویز را بخاطر بسپارید ، در آینده بیشتر از او‌ خواهیم‌شنید.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=269882
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. بویر احمد

  سلام و درودبر مرد بزرگ و باغیرت شجاع مدیر و لایق دکتر دلاویز انصافا ایشان فارغ ازنگاه گرمسیر سرد سیر قوم یا طایفه تا توانسته به بچه های استان کمک کرده انشالله همیشه سالم باشی خیلی مردی

 2. باوی

  افتخار دیارم

 3. رستگار

  زنده باد ایل بزرگ باوی زنده باد دکتر تاجگردون زنده باد دکتر دلاویز افتخار استانی و کشور

 4. علیرضا دهدشت

  خدا همیشه یار و یاورت زندگی من و خانواده ام را نجات دادی خوشتیپ خوش اخلاق و با معرفت

دیدگاه شما