شنبه 23 دی 1396 - 10:55

واکنش یکی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد به خبر برکناری اش

گروه اجتماعی – چند روز پیش «بویر نیوز» از رفتن محمد علی علیمردانی از اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داده بود.

به گزارش «بویر نیوز»، علیمردانی که بدون تجربه مدیریت قبلی از مهرماه سال 95 سکان مدیریت دستگاه طویل راه، مسکن و شهرسازی استان را بر عهده گرفت و مدیریتش با انتقادات فراوانی روبرو است، قرار است جای خود را به مدیر دیگری بدهد.

گفته می شود تغییر معاونت عمرانی استاندار شتاب بیشتری به رفتن علیمردانی از راه و شهرسازی داده است، اما در عین حال حرکت لاک پشتی بسیار از پروژه ها و به ثمر ننشستن پروژه های مهم استان در دوره مدیریت علیمردانی و همچنین نارضایتی بسیاری از کارکنان عوامل دیگری است که زمینه رفتن علیمردانی را مهیا کرده است.

بر اساس این گزارش، پس از انتشار این خبر، علیمردانی در گفت و گوی کوتاه با ( فصلی نو) خبر بر کناری خود را تکذیب نکرد.

وی همچنین در پاسخ سوال (خبرگزاری تسنیم) مبنی بر اینکه برخی رسانه‌های محلی از رفتن شما خبر می‌دهند آیا این خبر صحت دارد؟ افزود:  بر اساس ماموریتی که وزارت راه و شهرسازی محول کرده تا لحظه آخر به وظایفم عمل می‌کنم و این اخبار ذره‌ای در اراده من نسبت به انجام وظیفه‌ام تاثیری ندارد.

گفتنی است؛ گزینه ی جانشینی علیمردانی قطعی نیست اما نیک اقبالی محتمل ترین گزینه جانشینی وی است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=266271
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. احسان گفت:

  پس کی میخوادبره خداااااا

 2. اعتدال گفت:

  گهی زین به پشت ،گهی پشت به زین

 3. سام نوریان گفت:

  واقعاازنیک اقبالی برمیادوخودشودرزمان مدیریتش درمعاونت عمرانی خوب نشون هرچنداقای علیمردانی هم قطعاجای دگه ازش استفاده میشه

  • ناشناس گفت:

   آقای دکتر علیمردانی از آن دسته مدیرانی است که نمیخواد پروژه به هر شکل ممکن به اتمام برسد بی شک مدیری پاک و زحمتکش است

 4. معلم گفت:

  علیمردانی واقعا لیاقت چنین پستی را ندارد.

 5. همکار گفت:

  ضمن تشکر از سایت وزین بویر نیوز.
  واقعا ضعیف ترین مدیر در دوران تاریخ مسکن و شهرسازی و راه و ترابری استان میباشد

 6. دلیرچی گفت:

  تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۴ | ۰۹:۵۷ | کد خبر : 143439 |

  یادداشت /

  زخم تاول‌زده مردم «دلی‌رچ» مارگون/چه کسی پاسخگوست؟

  بخش مارگون با وجود اینکه خدمات خوبی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به آن ارائه شده است، اما همچنان از محرومیت‌های تاریخی بزرگی رنج می‌برد.
  کبناخبر؛

  بخش مارگون با وجود اینکه خدمات خوبی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به آن ارائه شده است، اما همچنان از محرومیت‌های تاریخی بزرگی رنج می‌برد.
  هفته گذشته آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به مانند برنامه‌های گذشته خود از بخش مارگون با همراهی جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بازدید کردند.

  اجرای چنین برنامه‌هایی توسط نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد خود موجب دلگرمی مردم این دیار می‌شود.

  آیت‌الله ملک‌حسینی در بازدیدهای خود در روستاهای محروم بخش مارگون تاکید کردند که قولی سرسری و خلاف واقع به مردم داده نشود و در فرصتی مناسب مشکلات مناطق بررسی و نسبت به رفع آن‌ها بر اساس اولویت‌ها اقدام شود.

  با وجود اینکه سفرهای زیادی در مناطق محروم رفته بودم اما دیدن بخش مارگون برایم خالی از لطف نبود آن هم با فردی که نه برای تبلیغات سیاسی بلکه برای بررسی مشکلات مناطق محروم رفته بود برایم جالب و مهم بود.

  در اولین بازدید به روستای جوبریز رفتیم وضعیت بسیار عادی بود و عمده مشکلات این منطقه کمبود آب شرب سالم، نبود امکانات ورزشی برای جوانان و نبود مسجد و حسینیه بود با پاسخگویی مدیران مربوطه مردم امیدوار شدند که مشکلاتشان برطرف می‌شود.

  دومین مقصد ما در مارگون روستای زیبای شهنیز بود که به مانند منطقه جوبریز مشکلات خود را بیان کردند و مسئولان در محضر آیت‌الله ملک‌حسینی پاسخگو بودند.

  سفر طولانی شد چرا که مردم در طول مسیر درد و دل‌های زیادی با نماینده ولی‌فقیه در استان داشتند از بیان مشکلات خود گرفته تا رساندن سلام مردم عشایرزاده این خطه از سرزمین به رهبر معظم انقلاب اسلامی.

  آخرین بازدید ما بسیار متفاوت بود با وجود اینکه خورشید غروب کرده بود و به اذان مغرب چیزی باقی نمانده بود مسیر را کج کردیم و به سمت منطقه دلی‌رچ بخش مارگون رفتیم تا از نزدیک درد و دل‌های آن‌ها و مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را ببینیم.

  مسیر ناهموار و سختی در پیش‌رو داشتیم از جاده‌های کوهستانی گرفته تا عدم آسفالت جاده ارتباطی آن، وضعیت نگران‌کننده‌ای را به عینه دیدم به گونه‌ای که با مشکل خود را به روستای مرکزی رساندیم.

  قریب به ۱۷ کیلومتر جاده ارتباطی منطقه دلی‌رچ فاقد آسفالت بود و ناهمواری آن دل هر فردی را به درد می‌آورد که چرا نباید مردم مومن و خداجوی این منطقه با گذشت چندین سال از پیروزی انقلاب اسلامی این چنین وضعیتی داشته باشند.

  وقتی به روستای دلی‌رچ مرکزی رسیدیم مورد استقبال خوب مردم خونگرم این منطقه واقع شدیم و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء مشکلات منطقه توسط نماینده مردم بیان شد.

  از مشکلات منطقه که به عینه دیدیم نبود جاده ارتباطی مناسب، خسارات وارده سیل به مردم و عدم آنتن‌دهی و آب شرب بود که مسئولان مربوطه در این بین پاسخ دادند.

  چندین پاره روستا در مسیر بودند که به همدیگر متصل بودند و جمعیت زیادی در آنجا سکونت داشتند.

  وقتی که مدیر راه و شهرسازی بویراحمد به پشت تریبون رفت و گفت: ۱۷ کیلومتر روستای دلی‌رچ که چندین روستا را به هم متصل می‌کند بعد از انقلاب اسلامی خدمات خوبی ارائه شده که در سال جاری برای این منطقه ۲۰۰ میلیون تومان برای جاده ارتباطی آن پیش‌بینی شده است.

  همه مدیران در حوزه کاری خود صحبت کردند و قول‌های مساعدت و همکاری دادند.

  آنچه که به عینه در بازدید به منطقه دلی‌رچ بخش مارگون دیدم ناهمواری جاده ارتباطی این منطقه بود که با وجود خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی اگر سالیان متمادی کار شود باز هم جای کار دارد.

  جاده ارتباطی دلی‌رچ که نامناسب بوده و باعث بروز خسارات جانی و مالی زیاد برای مردم آن دیار شده و همواره این زخم کهنه‌ را بر دل خود دارند چرا که سنگینی آن را بر دل پیرزنی که بدرقه‌مان کرد دیدم و با خونگرمی تمام خواست تا شب را در آنجا بمانیم چرا که جاده ناهموار بود و هزار اتفاق.

  از دلی‌رچ بسیار شنیده بودم از مردمش گرفته تا باغات گردوی آن اما وقتی جاده را در شب مهتابی این منطقه بکر در پایین دره‌ای دیدم بسیار متعجب شدم که مسئولان ما طی چندین سال چکار کردند، همه مدیران مسئولند، نماینده مردم در ادوار گذشته و تا امروز مسئولند و باید پاسخگوی این مردم باشند.

  مسیر چنان ناهموار و خطرناک بود که بسیاری از مدیران اغراق کردند که فکر نمی‌کردیم که دلی‌رچ اینچنین باقی مانده باشد.

  اینکه مدیران ما و نمایندگان مردم در مجلس طی چندین سال گذشته چکار کردند مهم است و باید در محضر خدای خود و مردم پاسخگو باشند که چرا باید چنین جاده‌هایی باشد که شخص مدیران با دلهره به این منطقه وارد شوند وای به حال مردم با چنین مسیرهایی.

  با سفر آیت‌الله ملک‌حسینی به بخش مارگون آن هم در محروم‌ترین نقطه‌ای که شاید کمتر مسئولی به آنجا رفته باشد و تنها اسم آن روستا را بر روی برگه‌ها و نامه‌نگاری‌ها دیده بودند نور امید در دل مردم خونگرم و ولایی این خطه از سرزمین روشن شد و امیدوار به پیگیری نماینده ولی‌فقیه هستند تا آن‌ها را از این رنج تاریخی و کهنه نجات دهد.

  در پایان از زبان مردم روستا سخن می‌گویم که از حضور آیت‌الله ملک‌حسینی بسیار خوشحال و خرسند شدند و به مدیرانی که تاکنون چشمشان به جاده ناهموار و رعب‌برانگیز دلی‌رچ نیفتاده بود باید گفت که آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا….!!!!

  ———————————–

  یادداشت: اسماء وفابین

 7. بویراحمد سرافراز گفت:

  دکتر علیمردانی می ماند

 8. ناشناس گفت:

  عليمرداني ميخاد رييس اداره راه و شهرسازي سميرم بشه

 9. دلسوز گفت:

  ازمسئولین محترم سایت بویر نیوز عاجزانه تقاضامندیم این مطلب را انتشار دهید وآن را حذف نفرمایید در صورت حذف روزقیامت مدیون مردم محروم این منطقه هستید/

  آقای علیمردانی از جاده دلیرچ چه اطلاع داری * مردم منتظرپاسخ جنابعالی هستند:
  درسفرسال 94حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه به این روستا مسئولین چه قول هایی دادند همچنان منتظر هستند0

  جاده ارتباطی دلی‌رچ که نامناسب است و باعث بروز خسارات جانی و مالی زیاد برای مردم آن دیار شده و همواره این زخم کهنه‌ را بر دل خود دارند
  مردمی که سه شهید ویک آزاده وچندین جانباز تقدیم نظام کرده اند

  از دلی‌رچ بسیار شنیده بودم از مردمش گرفته تا باغات گردوی آن اما وقتی جاده را در شب مهتابی این منطقه بکر در پایین دره‌ای دیدم بسیار متعجب شدم که مسئولان ما طی چندین سال چکار کردند، همه مدیران مسئولند، نماینده مردم در ادوار گذشته و تا امروز مسئولند و باید پاسخگوی این مردم باشند.

  مسیر چنان ناهموار و خطرناک بود که بسیاری از مدیران اغراق کردند که فکر نمی‌کردیم که دلی‌رچ اینچنین باقی مانده باشد.

  اینکه مدیران ما و نمایندگان مردم در مجلس طی چندین سال گذشته چکار کردند مهم است و باید در محضر خدای خود و مردم پاسخگو باشند که چرا باید چنین جاده‌هایی باشد که شخص مدیران با دلهره به این منطقه وارد شوند وای به حال مردم با چنین مسیرهایی.

  با سفر آیت‌الله ملک‌حسینی درسال 94به بخش مارگون آن هم در محروم‌ترین نقطه‌ای که شاید کمتر مسئولی به آنجا رفته باشد و تنها اسم آن روستا را بر روی برگه‌ها و نامه‌نگاری‌ها دیده بودند نور امید در دل مردم خونگرم و ولایی این خطه از سرزمین روشن شد و امیدوار به پیگیری نماینده ولی‌فقیه هستند تا آن‌ها را از این رنج تاریخی و کهنه نجات دهد.

  ================

  یادداشت از اسماء وفابین

 10. ناشناس گفت:

  اقاي دكتر عليمرداني تا زماني كه چند تا معاونت را تعويض نكني سيستم راه و شهرسازي درست نميشه. بعضي از معاون ها حدود ٥ سال در اين سمت هستن. قسمت بودجه و پيشتيباني و غيره همه را تعويض كن

دیدگاه شما