دوشنبه 18 دی 1396 - 18:49

رتبه برتر حمایت از اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد به بانک ملی رسید(+جزئیات)

گروه اقتصادی- بانک ملی در میان بانک های نیمه دولتی و خصوصی کهگیلویه و بویراحمد توانست رتبه اول در پرداخت تسهیلات خود اشتغالی و حمایتی را از آن خود کند.

به گزارش بویرنیوز، اداره امور شعب بانک ملی استان کهگیلویه و بویراحمد توانست رتبه اول بانک های استان در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان ومستمری بگیران کمیته امداد امام خمینی( ره) را از آن خود کند.


بانک ملی استان در راستای حمایت از تولید و با هدف خدمت به اقشار محروم جامعه و به منظور اشتغالزایی و محرومیت زدایی تعداد ۱۳۱۹فقره تسهیلات در نه ماه امسال پرداخت نمود.
این تسهیلات به ارزش ۱۹۶میلیارد ریال در قالب طرح های اشتغال مددجویی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام پرداخت شده است.

احداله امیری در این باره به بویرنیوز گفت: اشتغالزایی و کمک از اقشار محروم و تحت پوشش کمیته امداد در کهگیلویه و بویراحمد با توجه به وسعت محرومتی ها، بیکاری و تعدد خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی همواره دغدغه مسئولان و انتظار مهم مردم از بانک ها به شمار می رود.

رئیس بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بانک ملی در راستای همین دغدغه ها و خواسته های به حق مردمی بخش عمده از منابع در اختیار خود را به جای نگاه سود آوری به صرف در راه توسعه، اشتغالزایی به ویژه برای قشر کمتر برخوردار و حمایت از خانواده های بی بضاعت کمیته امداد تخصیص داده است.

وی گفت: رتبه برتر امور شعب بانک ملی در راستای حمایت از اشتغال و خانواده های کمتر برخوردار را برای بانک ملی مغتنم می شماریم و تا جایی که بتوانیم و مقدور باشد در راستای حمایت از توسعه، تولید و اشتغال و زدودن چهره فقر و محرومیت در کهگیلویه و بویراحمد گام بر میداریم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=265793
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما