شنبه 16 دی 1396 - 8:00

صدام؛ دیکتاتوری با سه همسر و ۸۰ معشوقه +تصاویر

مجله بویرنیوز- سالهاست که از اعدام «صدام»، دیکتاتور سابق عراق در 30 دسامبر سال 2006 می گذرد، اما تاریخ به سختی جنایت های او را فراموش می کند. پس از حمله نیروهای آمریکایی و متحدانش به عراق در سال 2003، دیکتاتور عراق سمت خود را از دست داد و مخفی شد. او در حالی که در حفره ای کوچک در منطقه ای دورافتاده پنهان شده بود، به دام افتاد. دولت موقت عراق با برگزاری دادگاه ویژه جرائم، در تاریخ 5 نوامبر 2006 او را به اعدام با چوبه دار محکوم کرد و حکم وی در 30 دسامبر همان سال اجرا شد. او هنگام مرگ 69 سال داشت.

دیکتاتور سابق عراق 24 سال بر مسند حکومت تکیه زد. آنچه از صدام باقی مانده گزارش جنایت های او علیه مردم ایران و مردم خودش است. با وجود این، کمتر کسی از زندگی خصوصی دیکتاتور معدوم عراق آگاهی دارد.

صدام را در زمره سران بی بند و بار تلقی می کنند. او 3 بار ازدواج کرد که حاصل آن 5 فرزند از همسر اول وی، «ساجده»بودند. او همسران خود را در کاخ های جداگانه نگه می داشت. ساجده نخستین همسر صدام (دختر خیرالله طلفاح) و دختر عموی او بود که پس از مرگ پدرش تحت حمایت صدام و مادرش قرار گرفت. حاصل ازدواج آنها دو پسر و سه دختر بود. دو پسر صدام به نام های «عدی» و «قصی» در زمان حمله آمریکا به عراق و چند روز پیش از بازداشت صدام کشته شدند.

صدام و دو پسرش

صدام و دخترانش

ساجده و سه دخترش به نام های رنا، رغد و حلا پس از حمله آمریکا از عراق خارج شدند. رغد و رنا در حال حاضر در اردن به سر می برند. در حالی که ساجده و حلا در قطر هستند.

سمیرا همسر دوم صدام نیز پسری به نام علی به دنیا آورد که صدام هیچگاه به او حق قانونی نداد. پس از حمله نیروهای آمریکایی به عراق در سال 2003، سمیرا به همراه پسرش به لبنان فرار کرد و از آنجا عازم کانادا شد.

«ندال» سومین همسر قانونی صدام است.

با این حال، طبق اظهارات برخی از منابع، صدام علاوه بر 3 زن قانونی، 80 معشوقه نیز داشت! او با تعداد زیادی زن رابطه غیراخلاقی داشته است. سازمان ملل پیش از این با انتشار گزارشی اعلام کرد دیکتاتور معدوم عراق بیش از 80 معشوقه داشته و با زنان زیادی رابطه غیراخلاقی برقرار کرده بود. اطلاعاتی از سرنوشت این زنان و اینکه پس از مرگ صدام به کجا گریختند، در دسترس نیست. با این حال گفته می شود، کاخ های متعدد صدام که در طول 24 سال حکومت وی بر عراق بنا شده بود، محل نگهداری این زنان بوده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=265030
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما