چهارشنبه 24 آبان 1396 - 10:52

واکنش نماینده بویراحمد به افزایش قیمت خودروها/ زارعی: قیمت خودرو عادلانه است!

وی تاکید کرد : در شرایط کنونی باید مصرف کنندگان داخلی به این جمع بندی برسند که قیمتی که برای خودرو پرداخت می کنند به لحاظ کیفیت و قیمت تمام شده عادلانه است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم می گوید :ارتقاء کیفی تولید و نحوه ارائه خدمات ، از مسائل مهمی است که در صورت اهتمام جدی خودروسازان به این دو گزینه ، شاهد تحول و توسعه در خودروسازی کشور خواهیم بود.

به گزارش «بویر نیوز»، غلام محمد زارعی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت: هر گونه تلاش خودروسازان در جهت کیفیت و ارتقاء خدمات پس از فروش ،انتظار مشتریان داخلی از خودروهای ایرانی را پاسخ و حمایت بیشتر مصرف کنندگان از تولیدات داخلی را به دنبال خواهد داشت.

وی گفت : با افزایش کیفیت خودروها ، جریان رشد قیمت خودروها نیز منطقی خواهد شد به طوری که در این راستا هم نظر مصرف کننده تامین خواهد شد و هم فضای  اجتماعی نیز این اجازه را به خودروساز خواهد داد.

وی تصریح کرد : البته در کنار افزایش کیفیت خودروهای داخلی باید مکانیزم های نظارتی جهت استاندارد سازی قیمت و کیفیت خدمات پس از فروش خودروها نیز تبیین و اجرایی شود.

وی گفت : با تنوع در تولید خودرو و کیفیت بخشی به خودروهای موجود در کشور است که می تواند نیاز بازار داخل را پاسخ داد .

وی اظهار داشت : با تامین نیاز داخل علاوه بر اینکه جایگاه صنعت خودرو ایران ارتقاء خواهد یافت مسلما نیاز بازار به ورود خودروهای خارجی و خروج ارز از کشور مرتفع خواهد شد.

نماینده مردم بویر احمد و دنا خاطر نشان کرد : البته با افزایش مشارکت و همکاری با خودروسازان معتبر زمینه ارتقاء کیفی خودروها و توسعه صنعت خودرو و امکان ورود خودروهای ایرانی در بازارهای دنیا فراهم خواهد شد.

به گفته زارعی روند همکاری های اخیر می تواند در کنترل هزینه تولید و کاهش قیمت خودرو در داخل  نقش موثری داشته باشد.

وی تاکید کرد : در شرایط کنونی باید مصرف کنندگان داخلی به این جمع بندی برسند که قیمتی که برای خودرو پرداخت می کنند به لحاظ کیفیت و قیمت تمام شده عادلانه است.

وی افزود : در صورتی که مشتریان داخلی عدالت در قیمت گذاری خودروها را احساس نکنند بی شک شرایط حاکم بر بازار خودرو ادامه خواهد یافت.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=259816
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمد ایروانی

  درود و عرض ادب ،بی شک وقتی کیفیت در تولیدات و خدمات باشه مردم هم از هزینه های که میکنن پشیمون نیستن ،درود و خسته نباشی به جناب حاج زارعی ای کاهش این اتفاق تو همه زمینه ها مورد توجه قرار بگیره

 2. سید ارسلان دهسار

  خسته نباشی

 3. ناشناس

  افرین
  واقعا نماینده واقعی فقط حاجی هست وبس

 4. علی

  امارتصادفات کشته های ماشینهای خارجی وداخلی رامقایسه کنید

 5. محمد

  اگه راست میگی خودت با ماشین ایرانی رفت و آمد کن

دیدگاه شما