شنبه 20 آبان 1396 - 20:33

اولین وعده شهردار یاسوج عملیاتی شد(+عکس)

گروه اجتماعی- اولین وعده شهردار یاسوج رنگ و بوی عملیاتی به خود گرفت.

شهردار یاسوج از آغاز عملیات اجرایی پل چهارم بشار یاسوج خبر داد و گفت: اتمام این پروژه جزو اولویت‌های مدیریت جدید شهرداری است.

به گزارش بویرنیوز،  نستهن مقدم اظهار داشت: رفع مشکل ترافیک در یاسوج با برنامه ریزی کوتاه مدت و دراز مدت در دستور کار شهرداری بوده و در این راستا عملیات اجرایی پروژه پل چهارم بشار تسریع می‌یابد.

وی با بیان اینکه پل چهارم بشار یاسوج خرداد 94 کلنگ زنی شد، عنوان کرد: این پروژه به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبارات به صورت لاک پشتی پیش می رفت و حتی در یک بازده زمانی بلند مدت 6 ماهه تعطیل بوده است.

مقدم ابراز کرد: به توجه به اینکه یکی از مهمترین مشکلات کنونی شهر یاسوج بحث ترافیک بوده، به طور حتم تکمیل پل چهارم بشار در رفع نسبی این مشکل بی تاثیر نیست.

شهردار یاسوج ابراز کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده اتصال پل چهارم بشار به جاده “یاسوج-شیراز” مطالعه و در صورت لازم این مهم با تمام توان اجرایی می‌شود.

مقدم با بیان اینکه پل چهارم بشار یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: از هیچ کوششی برای به سرانجام رساندن این پروژه و رفع مشکلات پیش روی پیمانکار دریغ نمی‌کنم.

وی تاکید کرد: پیمانکار موظف به ارائه برنامه زمان بندی اجرای پروژه بوده و البته شهرداری نیز در حد توان سعی بر رفع مشکلات مالی پروژه را دارد و در این زمینه نیز آماده هرگونه همکاری در حد توان هستیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=259317
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ایرانی

  این پلها چرا توضیح نمیدهند وچرا تمام نمیشوند

 2. سعيد

  شهردار محترم
  مهمتر از پل چهارم تصاحب زمین های بعد از پل هستش
  لطفا تا مردم بصورت شبانه و غیرقانونی ساخت و ساز در زمین های بعد از پل انجام ندادن
  هر چه زودتر تکلیف بعد از جاده بعد از پل را مشخص کنید و با مالکین به توافق برسین

 3. اهالی ارم 15

  ما اهالی خیابان ارم 15 یاسوج از لطف و پیگیری جناب آقای دکتر مقدم – جناب مهندس هدایت – جناب آقای مهندس راد و جناب مهندس بدخش در باز گشایی این خیابان و رفع مشکل کم عرض شدن این خیابان پس از 14 سال بی نهایت سپاسگذاریم .

 4. هستی

  اگه جاوید بود حتما اعضاء شورا انهایی که میخواستن خودی نشون بدن باید همراهیش میکردن.

 5. ناشناس

  فعلا اقای مقدم نفسش گرم شاهنامه اخرش خوش

 6. جواد

  زنده باشید.مرد تخصص و همگرایی

 7. یا ابا صالح

  واقعا بنازمت مرد بی تکبر…
  واقعا بنازمت مرد ساده زیست…
  واقعا بنازمت مرد عمل…
  میدانم که این پروژه پل،همانند آب خوردنی بیش نیست نزد دکتر مقدم.
  ماشاالله به اون همه رزومه ی ممتاز عمران و آب و ده ها مدیر پروژه ای سد و سازه های عظیم و عضویت نفرات نخبه ی عمرانی کشور،همچنین عضو نخبگان برگزیده ی فنی و مهندسی جهت اعزام به قاره ی های اروپا،امریکا و آسیای خودمون که بخشی از کارنامه ی درخشان ایشان می‌باشد ک به لطف خدا و همت بلندشان، لوح افتخار دولت عزیز در تعداد مکرر و دعای خیر مردم بدرقه ی راهشان شد…
  من الله توفیق

 8. یاسوج

  مهندس مقدم فردی ساده زیست با درایت و مهم تر از همه متخصص در حوزه عمران هستند با شناختی که از ایشان دارم اصمینان داریم که با برنامه ریزی و تیم مجرب کاری به یاری خدا برگی زرین در پایتخت طبیعت ایران به یادگار خواهند گذاشت.

 9. ناظر

  درود برمقدم سلام بر یاسوج شهر ما تشنه خدمت مردانی غیور وانقلابی چون شماست امیدوارم که در این راستا موفق باشید

 10. ناشناس

  واقعا دست مهندس درد نکنه .این پل واقعا شهر یاسوج را از بن بست نجات می دهد هم در زمینه رفع مشکل ترافیک کار ساز هستش وچهره شهر را دگرگون میکند .امیدواریم این پروژه به بهره برداری برسد.

 11. شهروند

  باتشکر از خدمات ارزنده شهردار محترم .واقعا این پروژه نقش بسزایی در کنترل ترافیک دارد وامید هست این پروژه در اسرع وقت ممکن به بهره برداری کامل برسد.

 12. اصلاحات

  درود بر دکتر مقدم شهردار محترم ومهندس پناهی معاونت فنی شهرداری انشا… ک موفق باشین.

دیدگاه شما