شنبه 15 مهر 1396 - 0:36

اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

گروه اقتصادی- استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد اولین جلسات و بازدیدهای خود را با نمایش رفتارهای مثال زدنی شروع کرد.

به گزارش بویرنیوز، احمدی در اولین جلسه رسمی با مدیران استان رفتاری را از خود نشان داد که تا حد زیادی مورد توجه مردم قرار گرفت و با استقبال عمومی روبرو شد.

وقت شناسی اولین خصیصه استاندار جدید استان است که آن را در اولین جلسه با مدیران استان و با ممانعت از ورود 7 تن از مدیران بی نظم استان عملاً نشان داد و به مدیران فهماند الفبای اولیه مدیریت زمان شناسی و ارزش قائل شدن برای زمان اندک در اختیار است.

شناخت خوب از مشکلات استان نکته جالب دیگری است که به خوبی در سخنان و خواسته های احمدی از مدیران استان مشاهده می شود، از دستور استاندار برای رفع مشکلات در حوزه منابع طبیعی و راه گرفته تا اجبار مدیران به تعریف دقیق و صحیح پروژه های عمرانی

استفاده بهینه از منابع کم در اختیار نیز از چشم احمدی دور نماند و استاندار جدید در اولین جلسه ستاد برنامه ریزی به کمبود منابع و فرصت ها و ارائه دقیق برنامه و عملیات توسط دستگاه ها برای به ثمر رساندن پروژه های حیاتی استان تاکید کرد.

نکته جالب دیگر به برخورد استاندار کهگیلویه و بویراحمد با مدیران بر می گردد، برخورد و تذکر احمدی به مدیران فارغ از نگاه قومیتی و سیاسی و اینکه مورد حمایت فلان نماینده هستند نیز مورد استقبال و توجه واقع شد.

به گزارش بویرنیوز، همه این رفتارها آنطور که در جامعه و در نظرات مردمی در رسانه ها منعکس شد مورد حمایت و استقبال مردم واقع شده است.

اما نکته ای که در اینجا خودنمایی می کند، تداوم این رفتارها است، هرچند اکنون مردم اظهار خوشحالی و تمایل از این رفتارها را دارند اما نمره قبولی به استاندار را مشروط به تداوم این رفتار و عدم تاثیر پذیری از فلان نماینده و شخص و حزب و تلاش برای برون رفت از وضع توسعه نیافته کنونی می دانند.

استان کهگیلویه و بویراحمد آنچنان در این سالها از نگاه های قومیتی، اثرگذاری فلان نماینده خاص و بیخیالی برخی مدیران ضربه خورده و از ماراتن توسعه و اشتغال عقب مانده که دیگر هیچ فرصتی برای آزمایش و خطا ندارد.

سراسر استان پروژه هایی میبینیم که عمرشان به سالهای دور و حتی دهه های گذشته بر می گردد، و در هر شهرستانی با موج عظیم بیکاری و توسعه نیافتگی روبرو هستیم.

آمارهای خجالت آور از اشتغال و بیکاری، دسترسی به بزرگراه و آزاد راه، تنها مرکز استان فاقد سینما، حاشیه نشینی و غیره در کنار ظرفیت های کم نظیر طبیعی و انسانی، آب، نفت و گاز و گیاهان دارویی، سوال بزرگی در اذهان ایجاد می کند که با این همه قابلیت و آمارهای خوش آب و رنگ مدیران، چرا نام استان همیشه در ته جدول توسعه و پیشرفت و اشتغال کشور به چشم میخورد؟

به گزارش بویرنیوز، مردم استان، استقلال استاندار در تصمیم گیری ها، استفاده از مدیران توانمند فارغ از نگاه سیاسی و قومیتی، تعیین تکلیف پروژه های خاک خورده از سال ها و دهه های گذشته، تلاش برای احقاق حقوق استان در زمینه برخورداری از منافع نفت و گاز و طبیعت استان، پیگیری حق آبه ها، جذب سرمایه گذاری و از سویی نگاه همزمان به ورزش و فرهنگ کهگیلویه و بویراحمد را همچنان به عنوان مهم ترین انتظارات و خواسته های خود می دانند و امید به تحقق آن با هر تغییر و تحول تازه دارند!

 

 

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=253978
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  باسلام .
  استاندار محترم برنامه ای برای محور یاسوج ب اقلید ویاسوج ب اصفهان ندارن؟؟

 2. در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  ازهمه دست اندرکاران سایت بویرنیوز کمال تشکروقدردانی داریم

 3. حقگو
  در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  خدا پدرت بیامرزد ادامه بده مدیران بی نظم شده اند فقط منتظر پاداش

 4. محمد
  در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  ياد سينما قديم به خير كه بعضها به خاطر منافع شخصي تخريبي كردن

 5. محمود
  در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  سلام ودرود براستاندار بزرگوار که دلسوزانه تلاش می کنند تا این استان را آباد کنند

 6. علیرضاقبادیان فر
  در ارتباط با مطلب : اقدامات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که مورد تشویق مردم قرار گرفت

  ای ول استاندارباغیرت

دیدگاه شما