جمعه 14 مهر 1396 - 0:32

انگیزه قتل فجیع مهاباد که با جسد عکس گرفتند مشخص شد

توکل حیدری انگیزه قتل فجیع مهاباد را اعلام کرد.
توکل حیدری رییس کل دادگستری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرگزاری میزان با اشاره به در جریان بودن تحقیقات در مورد انگیزه قتل فجیع مهاباد که تصاویر ان در فضای مجازی منتشر شده است گفت: در تحقیقات اولیه در بازپرسی “د. د” در اقاریر خود انگیزه قتل را مسائل ناموسی عنوان کرده است.

به گزارش بویرنیوز، وی با اشاره به تحقیقات دستگاه قضا برای پی بردن به دیگر ابعاد این قتل فجیع ادامه داد: تحقیقات در مورد دیگر زوایای این اتفاق ناگوار ادامه دارد و بازپرس پرونده به تحقیقات تکمیلی ادامه خواهد داد.

حیدری در پایان با بیان اینکه دستور رسیدگی فوق العاده و سریع این پرونده صادر شده است، گفت: رسیدگی سریع و عادلانه به این پرونده با توجه به ابعاد گسترده‌ای که این پرونده پیدا کرده است در دستور کار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری میزان، در مورخه 3.7.96 در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 شهرستان مهاباد مبنی بر کشف جسد سوخته مجهول‌الهویه در جاده‌ای روستایی، مأمورین پلیس آگاهی به همراه بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد بلافاصله در محل حاضر شدند.

پس از وصول گزارش، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای مهاباد تشکیل و بازپرس دستور تعیین هویت و تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی را صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی پس از این حادثه از دستگیری عاملان آن خبر داد و تصریح کرد: در جریان تحقیقات مشخص شد که جسد متعلق به شخصی به هویت صادق برمکی متولد1371 ساکن مهاباد است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=253972
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. در ارتباط با مطلب : انگیزه قتل فجیع مهاباد که با جسد عکس گرفتند مشخص شد

    به کجا میروییییم؟؟؟؟؟

  2. سامان
    در ارتباط با مطلب : انگیزه قتل فجیع مهاباد که با جسد عکس گرفتند مشخص شد

    مملکت چول وابیه

دیدگاه شما