دوشنبه 17 مهر 1396 - 8:00

هزینه‌هایی گزاف برای شبیه شدن به «ایوانکا» +تصاویر

مجله بویرنیوز- طرفداران «ایوانکا ترامپ»، دختر رئیس جمهور آمریکا، حاضرند چند ده هزار دلار خرج کنند تا شبیه او شوند!

البته ایوانکا خودش نیز در طول زندگی زیر تیغ عمل‌های جراحی زیبایی فراوانی رفته و می توان گفت به کلی چهره خود را تغییر داده است. «نورمن راو»، یک متخصص جراحی زیبایی در نیویورک، اظهار کرد: از تابستان 2016 درخواست ها برای عمل های زیبایی که مشتریان را شبیه به ایوانکا کند، به طرز چشمگیری افزایش یافته است. هزینه یک جراحی پلاستیک برای شبیه شدن دائم به ایوانکا ترامپ حدود 50 هزار دلار و برای ایجاد تغییراتی موقت تا 40 هزار دلار تخمین زده می شود.

این پزشک در ادامه گفت: از زمانیکه خانواده «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، وارد کاخ سفید شده است، تقریبا در هر ماه 4 درخواست برای شبیه شدن به ایوانکا از سوی مشتریان دریافت می کنیم که به معنی یک درخواست در هر هفته است.

به گفته این پزشک، ایوانکا ترامپ به یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های سیاسی آمریکا تبدیل شده و به همین دلیل بسیاری تمایل دارند خود را تا جای ممکن به او شبیه کنند.

با اینکه ترامپ به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیچ محبوبیتی در ایالت نیویورک نداشت و 79 درصد از شهروندان نیویورکی به «هیلاری کلینتون»، رقیب دموکرات وی، رای دادند، ایوانکا در این ایالت بسیار محبوب است.

دونالد ترامپ نیز در مصاحبه ای که سال 2004 انجام داده بود به تمجید از چهره دختر بزرگش، ایوانکا، پرداخت و او را زیباترین فرد در جهان توصیف کرد!

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=252074
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما