دوشنبه 17 مهر 1396 - 8:00

ماجرای علاقه قلبی سفیر ونزوئلا به رهبر انقلاب

مجله بویرنیوز- مسئول سیاسی دفتر تحکیم وحدت در مورد تصویر منتشر شده از سفیر ونزوئلا که در دیدار جمعی از فعالان دانشجویی عکس رهبری را به سینه خود چسبانده بود، گفت: سفیر ونزوئلا عکسی از رهبری را که بر روی صفحه یک روزنامه بود به سمت قلبش گرفت و پس از اینکه ما از وی در این باره سوال کردیم بیان داشت که من خیلی آقای خامنه‌ای را دوست دارم.

مجتبی بختیاری مسئول سیاسی تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز گذشته جمعی از فعالان دانشجویی با «خسوس گونسالس» سفیر ونزوئلا گفت: تمام انقلاب‌هایی که به دور از سیاست‌زدگی و دارای تفکر آزادی خواهی و متکی به استفاده از ظرفیت‌های داخلی باشد از سوی جوانان به وجود می‌آید.

مسئول سیاسی تشکیلات دفتر تحکیم وحدت اضافه کرد: اصولا اینگونه انقلاب‌ها نیز توسط جوانان به کشورهای دیگر دنیا تسری می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه سفیر ونزوئلا بر نقش جوانان تأکید داشت، خاطرنشان کرد: سفیر ونزوئلا گفت فقط از طریق جوانان می‌توان به اهداف اصلی کشورها رسید و با تکیه بر جوانان می‌توان به تفکر آزادی خواهانه رسید.

بختیاری در مورد تصویر منتشر شده از سفیر ونزوئلا که در دیدار جمعی از فعالان دانشجویی عکس رهبری را به سینه خود چسبانده بود، گفت: نکته‌ای که در این دیدار وجود داشت این بود که سفیر ونزوئلا عکسی از رهبری را که بر روی صفحه یک روزنامه بود به سمت قلبش گرفت و پس از اینکه ما از وی در این باره سوال کردیم بیان داشت که من خیلی آقای خامنه‌ای را دوست دارم.

مسئول سیاسی دفتر تحکیم وحدت اضافه کرد: سفیر ونزوئلا تاکید کرد از 17 سالگی با آقای چاوز دوست بوده است و در این مدت شاهد بوده است چاوز علاقمند به مطالعه در مورد رهبران تاثیرگذار جهان است لذا از همان زمان علاقه من به این نوع تفکر شروع شد و من نیز علاقمند به آقای خمینی و سپس آقای خامنه‌ای شدم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=251914
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما