یکشنبه 16 مهر 1396 - 8:00

شکیرا و پیکه دیگر با هم زندگی نمی‌کنند+عکس

مجله بویرنیوز- [شکیرا و پیکه دیگر با هم زندگی نمی‌کنند]یک رسانه اسپانیایی مدعی شد زوج معروف دنیای فوتبال و موسیقی با هم زندگی نمی‌کنند.

در چند روز اخیر رسانه‌های خبری مختلفی در اسپانیا به انتشار یک خبر جنجالی پرداخته‌اند. اتفاقی که در صورت تأیید شدنش، می‌تواند بمب خبری هفته‌ها و ماه‌های آتی باشد. روزنامه آ. اس چاپ مادرید در گزارشی به این نکته اشاره کرده که جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا و همسر سرشناسش شکیرا، مدتی است که دیگر با هم زندگی نمی‌کنند.

حتی شنیده می‌شود که شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی چند هفته‌ای است که خانه را ترک کرده و البته برای شرکت در تور کنسرت جهانی «ال دورادو» همراه با دو پسرشان میلان و ساشا عازم سفر شده است.

این درحالی است که در ماه‌ها و سال‌های اخیر این زوج سرشناس فعالیت‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشتند و بار‌ها عکس‌های مشترکشان را در صفحه‌های رسمی‌شان منتشر می‌کردند، اما حالا مدتی است که از عکس‌های شاد و دو نفره این زوج خبری نیست. در عین حال حتی شنیده می‌شود که شکیرا خانه جدیدی در بارسلونا تهیه کرده و به زودی به این منزل جدید نقل مکان خواهد کرد.

جرارد پیکه و شکیرا در جریان جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی با هم آشنا شدند و از آن‌ها به عنوان یک زوج سرشناس و خوشبخت یاد می‌شد. از زمان ازدواج آنها، جرارد پیکه هر زمان که برای تیمش گلزنی می‌کرد، در شادی بعد از گل دو دستش را بالا می‌برد و دو انگشت از دو دستش را بالا می‌گرفت و به شادی می‌پرداخت که این عدد ۲ نشانه، روز تولد او و شکیراست: ۲ فوریه.

اما در بازی بارسا در هفته سوم لالیگا مقابل اسپانیول که با گلزنی جرارد پیکه همراه بود، این مدافع اسپانیایی در هنگام شادی بعد از گل به جای دو انگشت، سه انگشتش را بالا برد که باعث تعجب خیلی‌ها گردید و البته کسی متوجه منظور او نشد.

یکی از آخرین دفعاتی که این زوج مشهور در کنار هم دیده شدند، در ماه جولای سال جاری میلادی بود که پیکه و شکیرا همراه با هم به آرژانتین سفر کرده و در جشن ازدواج لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو حضور یافتند.

در حال حاضر نه پیکه و نه شکیرا و نه مدیربرنامه‌هایش هیچ یک از آن‌ها در مورد انتشار شایعاتی مبنی بر جدایی آن‌ها از یکدیگر واکنشی نشان نداده‌اند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=251763
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما