یکشنبه 19 شهریور 1396 - 13:23

رشوه 30 میلیارد تومانی یک نماینده برای واگذاری ساخت مجتمع پتروشیمی شهرش

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قبال دریافت حدود 30 میلیارد تومان، قول واگذاری ساخت پتروشیمی شهرش را به یک پیمانکار داد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از ایلنا، یک پیمانکار که ارتباط دوستانه‌ای با یکی از نمایندگان مجلس داشت، با ابراز تاسف از سوءاستفاده این نماینده مجلس از موقعیتش گفت: به عنوان مجری یکی از طرح‌های عمرانی، کار ساخت را با جدیت آغاز کردم که به دلیل مشکل در پرداخت اقساط به این نماینده مراجعه کردم و این آقای نماینده با رابطه‌ای که داشت، بخشی کوچکی از مطالباتم را گرفت اما به محض آنکه این بخش را گرفتم، یک سوم آن را بابت حق العمل خودش از من گرفت.

وی با اعلام اینکه پرداخت همان مبلغ به یک روال تبدیل شد گفت: دریافت پول پیمانکاری با نظر این نماینده انجام می شد.

این پیمانکار با اعلام اینکه بابت هر یک ریالی که به این نماینده داده، اسناد مستند دارد گفت: یک بار که به این نماینده اعتراض کردم و حاضر به پرداخت نشدم، دستگاه مربوطه پولی به من نداد و تازه متوجه شدم که در چه باتلاقی گیر کرده‌ام.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چند نماینده را واسطه کرده تا پولش را بگیرد گفت: با وجود آنکه صورت جلسه و امضای این نمایندگان را دارم، اما هیچ نتیجه نگرفته‌ام و آقای نماینده می‌گوید هر کاری که از دستت بر می‌آید انجام بده.

این پیمانکار افزود: وقتی این نماینده فشارهای من را مشاهده کرد، قول داد که کارهای عمرانی پروژه پتروشیمی شهرش را به من بسپارد، اما پس از آنکه مبالغ دیگری از من گرفت، کار را به پیمانکار دیگری داد.

وی با اشاره به اینکه در این خصوص با وکلای مجربی مشورت کرده است گفت: اسنادی که دارم می‌تواند حقانیت من را اثبات کند و به زودی در یک نشست خبری تمامی این اسناد را رسانه‌ای می‌کنم.

این پیمانکار با اعلام اینکه بارها تصمیم گرفته اقدام قانونی انجام بدهد گفت: هر بار یک واسطه‌ای از سوی این نماینده فرستاده می‌شد و قول می‌داد که به زودی پروژه بزرگی را به من می‌سپارد که همه این مسایل را جبران خواهد کرد و بدین صورت زمان را از من می‌گرفت.

وی با تاکید بر اینکه افراد بسیاری از رفتار این نماینده آگاهی دارند گفت: کسانی برای وساطت به نزد این نماینده آمده‌اند که افراد موجهی هستند و چون آنها نیز فریب قول‌های این نماینده را خورده‌اند، حاضر به شهادت در مراجع قانونی علیه این فرد هستند.

این پیمانکار با اعلام اینکه نماینده مذکور به همراه چهار نفر دیگر چنین رفتارهایی را انجام می‌دهد گفت: این آقای نماینده با همراهی این افراد به بهانه‌های مختلف از من پول گرفته که بخشی از این پولها بابت راه‌اندازی پتروشیمی حوزه انتخابیه‌اش بوده است.

وی افزود: کافی است بررسی شود این نماینده مجلس در مدت کوتاهی به چه سرمایه‌ای رسیده و پس از رسیدگی به پول‌های واریز شده به حساب خود و دوستانش، مشخص شود پول‌ها را از کجا آورده است.

وی با تاکید بر اینکه باید مشخص شود که این نماینده پول‌ها را از کجا آورده است گفت: فردی که یک خانه معمولی در شهر خودش داشت، چگونه توانسته در مدت کوتاهی خانه‌ای میلیاردی در تهران بخرد و خانه شهر خودش را به یک قصر تبدیل کند یا برای فرزندانش بنگاه‌های اقتصادی میلیاردی راه بیندازد.

منبع: تجارت آنلاین

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=249987
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. محمد
    در ارتباط با مطلب : رشوه 30 میلیارد تومانی یک نماینده برای واگذاری ساخت مجتمع پتروشیمی شهرش

    من میدونم که این موضوع رو کدوم نماینده قول داده

دیدگاه شما