جمعه 17 شهریور 1396 - 21:59

مقصد بعدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قطعی شد

گروه سیاسی- آنطور که خبرها از وزارت کشور مخابره می شود، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به استان لرستان می رود.

به گزارش بویرنیوز به نقل از منابع آگاه از وزارت کشور، استانداری موسی خادمی در استان لرستان قطعیت یافته و به زودی در ادامه تغییرات و جابه جایی های استانداران کشور، استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد به لرستان می رود.

وزارت کشور به خادمی لرستان، همدان و آذربایجان را پیشنهاد داده بود که ظاهرا نظر خادمی و نمایندگان لرستان برای همکاری در این استان مساعد بوده است.

خادمی از مدیران خوب و پرتلاش و بی حاشیه کشور است که پیش از این سمت های متعددی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد  و بوشهر و جهاد سازندگی داشته است.

او همچنین هیات علمی دانشگاه پیام نور است

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=249751
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. همشهری
    در ارتباط با مطلب : مقصد بعدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قطعی شد

    جناب دکتر خادمی انسان خوب و پاکی بود هرجا میرود سالم و موفق باش

  2. بد تتلو
    در ارتباط با مطلب : مقصد بعدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قطعی شد

    قدر گل بلبل بداند آقای دکتر خادمی انسانی مومن مردمی از جنس خود مردم بود درد همه مردم را می فهمید سیاسیون سیاست زده و حتی نمایندگان استان قدر شناس نبودند چون ایشان اهل ریا نبود تا یک فارس زبان همچون استانداران فارس زبان گذشته بیاید حق جوانان این استان راضایع هرچه سهمیه اشتغال این استان داشته باشد ازبیرون بیارد استخدام کند سیاسیون سیاست زده هم مثل بت ان راتعظیم کنند چون جلوی آنها بلند ونیم خیز می شوند فکر می کنند دیگه کاری شده اند دم نزنند ولب باز نکنند ان شاء الله که استانداری که می آید استاندار قدری باشد همچون نوذری اجازه ورود نمایندگان وسیاسیون را جهت دخالت در امور استان را به انها ندهد

دیدگاه شما