یکشنبه 22 مرداد 1396 - 13:51

انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با تاکید بر اینکه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هیچ نقشی در انتصابم نداشت، گفت: مجوز مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اخذ شد

به گزارش بویرنیوز، امین اله بابوی در پاسخ به سوالی مبنی بر تحقق پذیرش دانش آموز در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در مجتمع آموزشی این دانشگاه؟ اظهار داشت: مجوز این مجتمع آموزشی صادر شده و تا فردا قرارداد آن نیز منعقد می‌شود ولی با توجه به اینکه مجوز با تاخیر صادر شد تلاش می‌کنیم که تا آغاز مهرماه در این آموزشگاه پذیرش داشته باشیم.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوح افزود: همکاران ما اکنون در آموزش و پرورش برای رایزنی‌ها لازم حضور دارند و مکان موردنظر آموزش و پرورش از سوی دانشگاه علوم پزشکی تامین شوه و به احتمال زیاد در این مجتمع پذیرش دانش اموز داریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چطور با وجود اینکه دانشجو دکتر هستید در کسوت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مشغول به خدمت هستند؟ گفت: اکنون دانشجوی ترم آخر دانشگاه و در حال تکمیل پایان نامه‌ام و این موضوع مشکلی برای جایگاه وی ندارد.

بابویی حمایت تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس از خود را انکار کرد و گفت: نماینده‌ها وارد مسائل اجرایی نمی‌شوند و بنده چند سال پیش هم سمت داشتم آیا آقای تاجگردون حمایت کردند؟

وی افزود: تاجگردون اصلا در مسائل اجرایی دخالت نمی‌کنند و وظیفه قانون گذاری با مسائل اجرایی بحث جداگانه‌ای است.

امین اله بابویی در بخش دیگری از اظهار داشت: باتوجه به نوپا بودن حوزه معاونت اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی انتظار می‌رود با کمک رسانه‌ها به رسالت واقعی خود که‌‌ همان بالا بردن سطح آگاهی مردم است تحقق یابد.

وی از ساخت مستند حاشیه نشینی شهر یاسوج با همکاری صدا و سیما استان خبر داد و گفت: رسانه‌ها می‌توانند بازوان حمایتی ما باشند.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه تنها ۲۵ درصد از سلامت جامعه در دست متولیان سلامت است، ابراز کرد: ۷۵ درصد سلامت مربوط به سایر حوزه‌ها و مسائل اجتماعی است.

وی با بیان اینکه ۶۲۰ سمن در حوزه سلامت فعالیت می‌کنند، گفت: اکنون ۱۰ سمن در استان فعالیت داشته و سعی داریم این تعداد را به ۲۵ سمن ارتقا دهیم.

بابویی با اشاره به اینکه ۱۹۰ پرونده در حوزه معاونت اجتماعی در خصوص تشکیل سمن‌ها وجود دارد، بیان کرد: یکی از اهداف اصلی این معاونت‌ها استفاده از ظرفیت سمن‌ها در راستای ارتقای فرهنگ سلامت در جامعه است.

وی از برگزاری بزرگ‌ترین جشن نفس حوزه جنوب کشور در استان خبر داد و گفت: تعداد ۱۲۲ نفر اهدا کننده و ۴۶۰ گیرنده عضو در استان وجود دارد و یکی از اهداف اصلی این جشن ترویج فرهنگ اهدای عضو است.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با تاکید بر اینکه در تلاشیم تا از طریق این جشن نیازمندی‌های استان در این حوزه را به گوش مسئولان فرادستی برسانیم افزود: کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست اهدای عضو را در کشور دارد.

بابویی با اشاره به اینکه در حال شناسایی بیماران مبتلا به اوتیسم در استان هستیم، گفت: تاکنون ۴۵ نفر از بیماران مبتلا به این بیماری در شهر یاسوج شناسایی شد.

وی با اشاره به ظرفیت خیرین سلامت در رفع مشکلات این حوزه، عنوان کرد: تاکنون ۱۴ میلیارد تومان از طرف خیرین به حوزه سلامت استان کمک شد./کبنا

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=245186
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دنا بویراحمدی
  در ارتباط با مطلب : انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

  تو گفتی و من هم باور کردم

 2. یاسوج
  در ارتباط با مطلب : انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

  این بنده خداراست میگه قشنگ بود گذاشتنش معاونت آدم قطحی بود

 3. يزدگرد
  در ارتباط با مطلب : انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

  قرون سولش نيرسه. غيره فقط بلديم دروو كنيم

 4. Aria
  در ارتباط با مطلب : انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

  تو گفتی و ما هم باور کردیم که نماینده ما در کار اجرایی دخالت نمی کند این حرفها دیگه خریداری ندارد

 5. شهروند
  در ارتباط با مطلب : انتصابم هیچ ربطی به تاجگردون ندارد + عکس

  راست میگه تاجگذدون و اینکارا
  هاشا و کلا

دیدگاه شما