سه شنبه 27 تیر 1396 - 0:34

مشکل دیرینه مردم پاتاوه و سی سخت با تدبیر این مرد حل شد

اورنگ ایلامی در نشست با مسئولان شهرستان دنا و بخش پاتاوه که با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد، فرماندار دنا و شورای شهر سی سخت و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن شبکه بهداشت و درمان دنا برگزار گردید اظهار داشت: احداث بیمارستان در دو شهر سی سخت و پاتاوه به یک بحث کهنه و به عنوان یک مطالبه عمومی تبدیل شده بود.

به گزارش بویرنیوز، وی با بیان اینکه برای اولین بار دو بیمارستان در یک شهرستان زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت احداث می‌شود، عنوان کرد: شهر توریستی سی سخت و شهر تاریخی پاتاوه به عنوان بزرگ‌ترین بخش استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند احداث بیمارستان هستند.

 

ایلامی با بیان اینکه سال‌ها پیش مجوز احداث بیمارستان سی سخت صادر شد، اظهار کرد: چند سال گذشته در یکی از شهرستان‌های محروم استان کهگیلویه وبویراحمد مجوز استخدام ۲۵ نفر در بهداشت و درمان اخذ شد ولی به دلیل اختلاف نطرهای در بکارگیری و نیاز این افراد در بخش‌های مختلف این افراد جذب نشدند و به نوعی به ۲۵ خانواده ظلم شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به برنامه‌ ریزی‌های انجام شده بنا داریم زیرساخت‌های بهداشت و درمان را تا رسیدن به شاخص‌های استاندارد توسعه دهیم.

ایلامی ضمن اشاره به اختصاص ۴ میلیارد تومان اعتبار توسط فرماندار دنا برای استارد این دو پروژه ابراز داشت: اختصاص دو مبلغ ۲ میلیار تومانی برای هر بیمارستان توسط فرماندار دنا می‌تواند آغاز خوبی را برای احداث این دوبیمارستان به ارمغان بیاورد. وی اذعان داشت: همزمان با استارت احداث دو بیمارستان در دنا می‌توان از خیرین فعال در حوزه درمان و ساخت بیمارستان جهت پیشرفت کار نیز استفاده کرد.

ایلامی از اخذ مجور بیمارستان پاتاوه با رایزی‌های انجام شده با وزیر بهداشت خبر داد و گفت: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا و مجموعه عوامل دیگر دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برای عملیاتی‌شدن این پروژه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

وی ابراز داشت: تلاش‌های نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و رایزنی‌های وی با وزیر بهداشت کشور نقش بسزایی در اخذ این دو مجوز برای ساخت دو بیمارستان در شهرستان دنا داشته است.

امام جمعه موقت پاتاوه نیز در این نشست خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دنا به‌ویژه بخش محروم پاتاوه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم سفر مسئولان علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به این بخش مایه خیر و برکت باشد.

به گزارش بویرنیوز، گفتنی است که موضوع احداث بیمارستان در پاتاوه و سی سخت همواره مورد مناقشه بود تا جایی که به مجادله دکتر چمن و غلام محمد زارعی انجامید و قبلا نماینده بویراحمد وعده بیمارستان به هر دو منطقه را داده بود.

با پیگیری مستمر نماینده بویراحمد و دنا مجوز احداث دو بیمارستان در پاتاوه و سی سخت نهایی شده و این نگرانی دیرینه حل خواهد شد

 

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=242103
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. بویراحمدی
  در ارتباط با مطلب : مشکل دیرینه مردم پاتاوه و سی سخت با تدبیر این مرد حل شد

  درود بر شرف زارعی.

 2. سید
  در ارتباط با مطلب : مشکل دیرینه مردم پاتاوه و سی سخت با تدبیر این مرد حل شد

  بویراحمد تا ابد مدیون حاج زارع باید باشه، خدا قوت

 3. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : مشکل دیرینه مردم پاتاوه و سی سخت با تدبیر این مرد حل شد

  ياحضرت زهرا (س) درودبر حاج زارعى مردعمل خدمت بى منت

 4. پشت یار
  در ارتباط با مطلب : مشکل دیرینه مردم پاتاوه و سی سخت با تدبیر این مرد حل شد

  امیدواریم خدمت رسانی به مردم این شهرستان ادامه داشته باشد.

دیدگاه شما