پنج شنبه 22 تیر 1396 - 18:38

دستاورد بزرگ همکاری مشترک وکیلی و زارعی برای مردم یاسوج/ رونق اقتصاد و اشتغال در راه است

گروه اقتصادی – وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج با احداث مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار سرمایه گذاری می کند.

به گزارش «بویر نیوز»، جلسه ای به منظور هماهنگی بیشتر در امر سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران با ایجاد رونق و سرمایه گذاری در پارک جنگلی یاسوج با حضور دکتر وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، زارعی نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا، سیدموسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد، معاون پارلمانی وزارت نفت، خلیلی معاون شرکت ملی نفت ایران، منصوری معاون سازمان جنگل و مراتع کشور و برخی از مسئولان ملی و استانی در دفتر دکتر وکیلی عضو هیات رئیسه مجلش شورای اسلامی تشکیل شد.

نحوه واگذاری و الزام نفت به ساخت و ساز های تاسیسات و موضوع عرصه جنگلی پارک از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در این جلسه مقرر شد، حداکثر طی مدت ۲ ماه آینده موضوع واگذاری پارک جنگلی نهائی و پس از تصویب در مجامع زیربط و در شرکت ملی نفت در اولین فرصت عملیات اجرائی آن آغاز شود.

بر اساس این گزارش ، با احداث این مجتمع، گردشگری که با تلاش های دکتر وکیلی و زارعی به ثمر رسیده است؛ اقتصاد، اشتغال و جریان توسعه استان با نفت پیوند زده می شود و باعث رشد استان بخصوص شهر یاسوج می شود و یکی از مطالبات مهم، بزرگ و اصلی مردم این استان از نفت، محقق خواهد شد.

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=241852
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما