چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 - 2:23

حمله شدید اللحن بزرگواری به دولت روحانی و برخی سیاسیون کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

نماینده سابق چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان با تعطیلی ادارات و امکانات دولتی هم نتوانستند خروش انقلابی مردم کهگیلویه و بویراحمد در 25 اردیبهشت را لوث کنند.

به گزارش بویرنیوز، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری عصر امروز در جمع هواداران رئیسی در یاسوج در قالب ستادهای قالیباف و رئیسی در حسینیه امام علی این شهر اظهار کرد: کار آقایان به جایی رسیده که با بهائیان و منافقین همدست شده‌اند و مریم رجوی هم به مانند آن‌ها شال بنفش می‌پوشد.

نماینده سابق چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: نان انقلاب را خوردند و فربه شدند و از سال 68 تاکنون جایگاه و عنوان داشته‌اند و امروز علیه انقلاب در جایگاه ریاست جمهوری حرف می‌زنند.

وی در ادامه گفت: در حالی که همه پروژه‌ها در دولت آن‌ها راکد بوده است و پیمانکاران از بی‌پولی و رکود پروژه‌ها گریه می‌کنند این آقایان حرف‌های دیگری می‌زنند و انگار که در دوره آن‌ها رکود کشور را به خاک سایه ننشانده است.

بزرگواری در ادامه اظهارات خود افزود: امروز مشکل ملت ما بیکاری و رکود است اما این آقایان برای فریبکاری شعارهای دیگری می‌هند و فریاد روستاییان را نمی‌شنوند.

این نماینده سابق مجلس با اشاره به این که به دروغ دم از گوش دادن به حرف مخالف می‌زنند، افزود: این‌ها رونق را از بازار گرفتند و بازاریان را هم به خاک سیاه نشاندند.

وی به چهره برخی افراد در استان که در هر دوره به سمت و سویی می‌چرخند اشاره کرد و گفت: نفاقی راه انداخته‌اند و برای خود یک اصطلاح سیاسی جدید به نام معتدل درست کرده‌اند در حالی که همه می‌دانند کاسبکار هستند و هر دوره از شاخه‌ای به شاخه دیگر می‌پرند.

بزرگواری از این افراد به عنوان منفعت‌طلب یاد کرد و گفت: به جای این حرف‌ها به تعطیلی پروژه‌ها و بیکاری مردم در منطقه خود فکر کنید و بدانید که با ریاکاری و حرام‌خواری این جایگاه را گرفتید.

وی به تعطیلی ادارات برای برگزاری یک نشست انتخاباتی اشاره کرد و گفت: مردم دیدند که در دو نشست انتخاباتی چه کسانی حضور داشتند؛ در یکی مردم حضور داشتند و در دیگری هم ادارات را تعطیل کردند البته که کور خواندند و نتوانستند حرکت صد درصد مردمی در روز 25 اردیبهشت را بی‌اثر کنند.

این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه مردم راه خود را خواهند رفت و تصمیم اساسی می‌گیرند خاطرنشان کرد: اتحاد نیروهای انقلابی برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود و این حرکت ادامه‌دار است و منجر به پیروزی خواهد شد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=232400
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سعید
  در ارتباط با مطلب : حمله شدید اللحن بزرگواری به دولت روحانی و برخی سیاسیون کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

  عذرخواهی میکنم از خبرگزاری بویرنیوز که میخوام صریح حرف بزنم
  ولی می خواهم اقرار کنم که متاسفم برای خودم ومردم کهگلویه که این آقا هشت سال نماینده شهر پرآوازه وتاریخی که زادگاه نام آوران عرصه فرهنگ وسیاست ودلاری ونام ونشان بوده،از احمدی نژاد ویارانش انتظاری بیشتر ازاین نیست ،ولی امروز دوره احمدی نژاد نیست مردم شما وطرز فکر عصر حجریتان راشناخته اند فرصتی بود که دیگر برای شما پیش نخواهد آمد که در مجلس که جایگاه کارگزاران وافراد لایق وتوانمند است تریبون داده شود وبا حرف های بی منطق و بی اساس لرهای غیور و آریایی را به زیر سوال برید
  میخواهم بگویم حرف های شما در هر کجا که ایراد شود دیگر خواهانی ندارد
  اگر جای شما میبودم درکج خانه ام مینشستم وکلامی نمی گفتم.

 2. در ارتباط با مطلب : حمله شدید اللحن بزرگواری به دولت روحانی و برخی سیاسیون کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

  حاج اغا از روزی که بخی بری من قبر بترس……

دیدگاه شما