سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 - 12:06

روحانی در گردهمایی بزرگ هواداران در زنجان: دروغ نگویید/ در پادگان ناهار چرب ندهید/ مگر رهبری نفرمود حق‌الناس؟ (+تصاویر)

مجموعه ورزشی انقلاب مملو از جمعیت است و شرکت‌کنندگان با سر دادن «روحانی قهرمان خوش آمدی به زنجان» از روحانی استقبال کردند. دقایقی پیش حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و در انبوه هواداران خود حضور یافت.

به گزارش «بویر نیوز»، این حضور در حالی صورت می‌گیرد که مجموعه ورزشی انقلاب مملو از جمعیت است و شرکت‌کنندگان با سر دادن «روحانی قهرمان خوش آمدی به زنجان» از وی استقبال کردند. شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهای سبز و بنفش و همچنین پوسترهای سید محمد خاتمی و شال و پرچم بنفش به ابراز شادی پرداختند.

تا پیش از ورود روحانی به مجموعه ورزشی انقلاب، شرکت کنندگان بارها سرود یار دبستانی و ترانه دوباره ایران را با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خویش همخوانی کردند.

به‌نوشته ایلنا، از نکات جالب در همایش امروز تشویق ایسلندی شرکت کنندگان بود که با کوبیده شدن هر طبل، حضار به صورت هماهنگ نام روحانی را تکرار می‌کردند.

همچنین شرکت کنندگان با سر دادن شعارهایی خواستار رفع حصر شدند.

تا دقایقی دیگر حسن روحانی در سالن انقلاب شهر زنجان به سخنرانی خواهد پرداخت.

رئیس جمهور هم اکنون وارد محل سخنرانی شد. مسعود سلطانی فر و مرتضی بانک او را همراهی می کنند.

هم اکنون سالن برگزاری مراسم و خیابان های منتهی به آن مملو از جمعیت است

شعار جمعیت:

وصیت هاشمی، حمایت از روحانی

روحانی روحانی خدا نگه دار تو

به عقب برنمی گردیم

پروفسور یوسف ثبوتی فیزیکدان سرشناس ایران برای اعلام حمایت از دکتر حسن روحانی در جایگاه حاضر شد

حسن روحانی برای ایراد سخنرانی در جایگاه حاضر شد.

شعار مردم: روحانی روحانی حمایتت می کنیم
 روحانی در زنجان: اخلاق کجا رفت؟ صداقت کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود مرّ قانون؟ قانون کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود حق الناس؟ حق الناس کجا رفت؟

▪️ما برای یک تصمیم بزرگ ملی این هفته آماده شده ایم. در روز جمعه باید بین یکی از دو راه تصمیم بگیریم. یا باید پرچم ایران را بر قله برافراشته کنیم و به سوی پیشرفت قدم برداریم، یا باید به سمت دره برویم و عزت را از دست بدهیم. مردم ایران و زنجان راه قله را انتخاب خواهند کرد.

▪️سخن همان است که استاد ثبوتی فرمودند، به جوانها اعتماد کنید. نروید در روستاها و به مردم دروغ بگویید.

▪️با اتوبوس مردم را جمع نکنید. در پادگان ناهار چرب ندهید. همه دنیا که همین سه چهار روز نیست.

▪️اخلاق کجا رفت؟ صداقت کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود مرّ قانون؟ قانون کجا رفت؟ مگر رهبر معظم انقلاب نفرمود حق الناس؟ حق الناس کجا رفت؟

▪️صداوسیمایی که همه کارمندانش خوب و زحمتکشند و آنها را دوست داریم، گرفتار یک باند سیاسی شده اند.

▪️من نمی خواهم از شورای نگهبان درخواست کنم که نظارت کنند، جوانها شما نظارت کنید.

روحانی در زنجان: ما که نمی توانیم یک کشور عظیم 80 میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم

▪️4 سال به روحانی توهین کردید، اشکالی ندارد. چرا به معلمان کشور توهین می کنید؟ چرا به دروغ می گویید در مدارس ما ضد عفت و حجاب به بچه ها درس می دهند؟ شرم کجا رفت؟ خجالت کجا رفت؟

▪️چرا به روستاها می روید و به روستاییان شریف ما می گویید به روحانی رای ندهید چون یارانه شما قطع می شود؟ چرا دروغ می گویید؟

▪️روحانی می گوید پول گندم را به جای کشاورز برزیلی، به کشاورز زنجانی بدهیم. روحانی می گوید به جای 150 میلیارد سال 92، در سال 95، 600 میلیارد تومان به کشاورز بدهیم.

▪️ما چهار سال پیش تصمیم گرفتیم به جهانیان بگوییم مردم ایران مردم خشونت و افراط نیستند. مردم ایران مردم صلح و برادری و همزیستی مسالمت آمیزند.

▪️ما چهارسال پیش با هم تصمیم گرفتیم دروازه های کشور را نبندیم، در را باز کنیم، گردشگران به داخل کشور بیایند. افتخار معماری ایران، گنبد سلطانیه را ببینند. گردشگران بیایند در اینجا شور و شعور حسینی را ببینند.

▪️ما که نمی توانیم یک کشور عظیم 80 میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم.

 روحانی در زنجان: افتخار ما این است که کشور ما اسلامی است، کشور ما حسینی است، بخاطر انتخابات حاضر شدید دین و اخلاقتان را بفروشید؟ بخاطر انتخابات حاضر شدید سیاهنمایی کنید؟

▪️ما که نمی توانیم یک کشور عظیم 80 میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم

▪️ما که نمی توانیم بعد از این همه تجربه به 4 سال قبل برگردیم. ما به عقب بر نمی گردیم.

▪️تصمیم گرفته ایم مسیر پیشرفت و تعالی را ادامه دهیم. ما نمی خواهیم دوباره ایران تحریم شود. ما نمی خواهیم درب بانک ها را ببندید و درب صرافی ها را باز کنید.

▪️ما می خواهیم بر روی کشتی هایمان پرچم ایران باشد. ما نمی خواهیم پتروشیمی تولید کنیم و اجازه صادرات نداشته باشیم. ما می خواهیم بازار دنیا را تصرف کنیم. ما نمی خواهیم طرح پتروشیمی زنجان از سال 85 نیمه کاره باقی بماند.

▪️306 میلیون یورو بعنوان منبع مالی پتروشیمی زنجان تامین کردیم. کشاورزی مدرن در زنجان را ادامه خواهیم داد.

▪️آیا وضع بهداشت و درمان مردم بهتر نشده است؟ آیا همه مردم ایران تحت پوشش بیمه درمانی قرار نگرفته اند؟

▪️افتخار ما این است که کشور ما اسلامی است، کشور ما حسینی است، بخاطر انتخابات حاضر شدید دین و اخلاقتان را بفروشید؟ بخاطر انتخابات حاضر شدید سیاهنمایی کنید؟

▪️بخاطر رای می خواهید محرومان جامعه را تحقیر کنید؟ ما رای را برای کشور و ملت و اسلام و معنویت مردم می خواهیم. شما ظاهرا کشور و مردم و دین را برای رای می خواهید. دوران خرافات پایان یافته است.

روحانی در زنجان: هر کاری می خواهیم انجام دهیم می گویید تهدید است

▪️می گویند می خواهیم برای جوانان اشتغال درست کنیم. شما 8 سال کشور دستتان بود، همانها هم امروز دورتان هستند. در آن 8 سال چند شغل درست کردید؟ در آن 8 سال، اشتغال 860 هزار خانم را از بین بردید.

▪️ما برجام را برای فضای آرام و محیط زیست انجام دادیم. ای مردم همه آذربایجان؛ ترک های غیور ایران؛ بدانید اگر دولت یازدهم نبود، اگر دریاچه ارومیه خشک شده بود، گرد و غبار و نمک تمام این منطقه را فرا می گرفت.

▪️آقای صداوسیما، تو که از دولت بلد نیستی تعریف کنی، لااقل دریاچه ارومیه را بگو.

▪️صاحب این کشور ملت ایران است. با رای مردم ایران، تمام مسئولین کشور مشروعیت پیدا می کنند.

▪️به جوانان ما اعتماد کنید. اینها بهتر از شما دین را قبول دارند. در همه نظرسنجی ها دیدیم بالای 98 درصد جوانان ما به خدا و آخرت معتقدند. اگر قبول ندارید تاسوعا بیایید زنجان. چرا به جوانهای ما توهین می کنید؟ چرا به دختران ما توهین می کنید؟

▪️پاسدار عفت ما زنان ما هستند، نه شما! پاسدار عفت ما جوانان غیور ما هستند نه شما!

روحانی در زنجان: من می دانم که شما به من چه می گویید؛ شما به من می گویید چرا کلیدت بعضی از درها را باز نکرد. با رایتان به روحانی قدرت بازو بدهید

▪️چنان باند اینترنتی بوجود خواهیم آورد که هر کدام از شما یک صداوسیما باشید. می‌گویند فضای مجازی را باید فیلتر کنیم. مگر می‌شود به خاطر تخلف یک نفر خیابان‌های شهر و بزرگراه‌های کشور را بست؟

▪️جوانان عزیز، زنان و مردان، راه چاره و گشایش برای رسیدن به قله آن است که جمعه همه پای صندوق آرا برویم. رای اولی ها، از شما می خواهیم پای صندوق بروید.

▪️من می دانم که شما به من چه می گویید؛ شما به من می گویید چرا کلیدت بعضی از درها را باز نکرد. با رایتان به روحانی قدرت بازو بدهید.

▪️من قبول دارم قدرت ما از اقتصاد ماست، از سیاست ماست، از نیروهای مسلح ماست. اما قدرت واقعی برای جوانان عزیز است. اگر دشمنان ما می ترسند، از این جوانها می ترسند.

▪️از بعضی ها می خواهم فقط دوروبر خودتان و مسجد خودتان و شب احیا و عاشورای خودتان را نبینید. همه جوانهای ما اهل احیا و دعا هستند.

▪️چرا فقط خودتان را انقلابی می دانید؟ انقلاب برای همه جوانان است. نظام اسلامی برای همه جوانان ایران است.

▪️ما پای صندوق می رویم تا حصر را بشکنیم. آنهایی که می خواهند قدرت در انحصار یک گروه خاص باشد، ما می گوییم که قدرت ایران تعلق به همه ملت ایران دارد. ما حصر قدرت را در کشور نمی پذیریم.

▪️ما حصر ایران را نمی پذیریم. ما تحریم ایران را نمی پذیریم. زندگی و دین و دنیای ما با حضور در صحنه و مشارکت در همه صحنه های اجتماعی گره خورده. همه پای صندوق آرا برویم.

▪️بر آزادی سلام، بر اعتدال سلام، بر اصلاحات سلام، بر اصولگرایی معتدل سلام، بر امید ملت ایران سلام، بر پیشرفت ایران سلام، بر رسیدن به همه قله ها سلام.

▪️بر بد اخلاقی می گوییم نه، بر دروغ می گوییم نه، بر تخریب می گوییم نه، بر تبعیض بین اقوام می گوییم، تبعیض بین مرد و زن می گوییم نه، بر جدا کردن جوانان می گوییم نه، بر شکستن وحدت ملی می گوییم نه.

▪️دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اعتدال، دوباره امید

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=232147
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما