دوشنبه 28 فروردین 1396 - 7:53

نامه سرگشاده ستار هدایتخواه به احمدی‌نژاد

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نامه سرگشاده‌ای به محمود احمدی‌نژاد نوشت.

به گزارش «بویر نیوز»، ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نامه‌ای سرگشاده به محمود احمدی‌نژاد نوشت.

در متن این نامه امده است: جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد؛ خبر تأسف‌بار حضور شما در ستاد انتخابات کشور و ثبت‌نام به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مایه تعجب و تاسف فروان گردید لازم می‌دانم از باب تکلیف نکاتی را به شما یادآوری نمایم.

1-حضور شما در ستاد انتخابات کشور پایان حضورتان در عرصه سیاسی بود و شما با این حضور در واقع مهر پایانی بر حیات سیاسی خود زدید و از این حیث جای تاسف بسیار است.

2-توصیه مشفقانه مقام معظم رهبری مبنی بر عدم حضور در عرصۀ انتخابات از باب خیرخواهی و برای حفظ و تقویت موقعیت سیاسی شما در آینده بود که متاسفانه شما با نمک نشناسی و خود خواهی این مصلحت اندیشی حکیمانه را زیر پا گذاشتید.

3-مردم و جوانانی که در دو دورۀ  ریاست جمهوری از شما حمایت کردند از این باب بود که شما را مطیع ولّی امر و گوش به فرمان او می‌دانستند و برای این بود که به ادّعای شما مبنی بر “سپر ولایت شدن” باور پیدا کرده بودند امّا امروز که فرمان ولی را پیروی نکردید در نظر این مردم و جوانان که خالصانه برای پیروزی شما زحمت کشیدند ………

4-آقای احمدی نژاد!  عیّار ولایت مداری آنگاه تجلّی می‌یابد که بر سر دو راهی فرمان ولی و میل و خواست خویش میل و هوس خویش را زیر پا گذاشته و سر بر فرمان ولیّ بگذاریم  والّا در شرایطی که فرمان  ولی با میل و خواسته ما همراه باشد اطاعت از ولی هنری نیست و شما در آزمون ولایتمداری رفوزه شدید و نتوانستید بر میل وهوای نفس خویش غلبه پیدا کنید.

سختی ولایتمداری همین جاست که باید از ولایت نفس و شیطان خارج شوی تا بتوانی به ساحت ولایت ولی الله داخل شوی و شما همچون بعضی از اسلافتان (رؤسای جمهور دوره‌های گذشته) قدرت روحی لازم برای خروج از ولایت نفس را نداشتید.

5-شما دلسوزی و خیرخواهی بسیاری از دلسوزانی که  شما را از بعضی از اطرافیان ناصالحتان برحذر می‌داشتند نپذیرفتید و همین حلقۀ انحرافی که در ماجرای خانه نشینی یازده روزه به شما القا کرده بودند که سی و پنج میلیون طرفدار دارید که با خانه نشینی شما به خیابان‌ها می‌ریزند و بی‌اساسی آن روشن شد.امروز نیز با توجیهات ناموجهشان شما را به این وادی کشاندند.

6-خود شما به خوبی می‌دانید توجیهات ناموجهی چون ارشادی یا مولوی بودن حکم ولی یا توصیه و نه فرمان و نهی صریح و یا اینکه توصیه ایشان برای جلوگیری از دو قطبی شدن بود وحالا که با ورود من سه قطبی می‌شود، فقط برای فرار از پاسخگویی و فریب مردم ولایتمدار است.

و نیز به خوبی می‌دانید که ولایتمدار حقیقی آن هم در سطح رئیس‌جمهور در نظام اسلامی کسی است که اشارات ولیّ را نیامده بر سر چشم بگذارد نه اینکه تصریحات او را زیر پا نهد، مقصود رهبری معظم انقلاب از دو قطبی شدن، دو قطبی کاذب و فتنه آمیزی بود که برای تحقق آن برخی مدت‌ها طراحی کرده بودند والّا روشن است که در هر انتخاباتی که دو جریان اصلی با هم رقابت کنند دو قطبی شکل می‌گیرد.

ضمن اینکه تنها دلیل آن نهی، دو قطبی شدن نبود بلکه مصالح دیگری نیز مد نظر بود که به آن اشارت فرمودند.

7-شما علی‌رغم ادعای تیز هوشی و عُجبی که در این زمینه داشتید به جدّ غافل بودید که دشمنان شیطان صفت و کینه‌توز این نظام گاهی با ده واسطه برای نفوذ و انحراف افراد مؤثر برنامه‌ریزی و طراحی می‌کنند.

متاسفانه شما از طراحی‌هایی که از طریق پاره‌ای از متملقانی که اطراف شما را پیله‌وار گرفته بودند غفلت کردید و شد آنچه نباید می‌شد.

8-آنهایی که خود زمینه ساز ورود شما در این وادی شدند امروز از یکسو برای حضور شما سوت و کف می‌زنند و از سوی دیگر زبان شماتت و ملامت را بر روی مردم ولایتمداری که برای پیروزی شما در دو دوره زحمت فراوان کشیدند، باز کرده‌اند،که دیدید ما می‌گفتیم دروغگو و فریبکار و ولایت گریز و …است.

در حالی که خودشان از کسانی چون خاتمی ، کروبی و موسوی و … حمایت کنند که با فتنه‌انگیزی در مقابل نظام و انقلاب و رهبری ایستادند بدون اینکه حتی یکبار از آنان ابراز برائت کنند و امروز ظاهراً ولایت مدار و با بصیرت شده‌اند ؟!!!

آقای احمدی‌نژاد در طول تاریخ شیعه و به ویژه انقلاب اسلامی کم نبودند چهره‌هایی که به خاطر حبّ مقام، قدرت طلبی، حسادت، تکبر، دنیا طلبی و … در مقابل ولی زمان ایستادند و البته از گردونه انقلاب اسلامی خارج شدند همین تجربه تاریخی نشان می‌دهد که هر کس از حبل ولایت دست برداشت مانند پر کاهی ، سبک و بی‌وزن دستخوش وزش بادهایی می‌شود که او را به هر سوی می‌کشانند رفتارهای سبک سرانه  چند ماه اخیر نشان از این گسست داشت به خدا پناه می‌بریم از عاقبت سوء.

9-آخرین نکته توصیه‌ای خیرخواهانه به شماست اگر می‌خواهید حیات سیاسی خویش را حفظ کنید قبل از اظهار نظر شورای محترم نگهبان انصراف خود را اعلام و از ملّت ولایت‌مدار ایران و رهبر بزرگوار و دلسوز و مظلوم عذرخواهی و از محضر پروردگار استغفار کنید تا شاید دوباره امکان بازگشت و حضور شما در عرصه سیاسی فراهم آید والا بدانید برای همیشه در نظر ملت ایران مطرود و منفور خواهید بود.

والسلام علی من اتّبع الهدی

ستار هدایت‌خواه

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=226678
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. میکا گفت:

  ولی ما عشقمون احمدی نژاد میباشد

 2. مازیار مسعودی گفت:

  کر خوب چنارسونی ،بازهم بهارسونی

 3. محمد گفت:

  باریکلا دکتر
  خوب جواب دادی
  احمدی نژاد تا وقتی خوبه که گوش به امر ولی باشه

 4. وحید کریمی گفت:

  سلام
  همین اقای هدایت خواه یادشون رفته تو اون ۸ سال ریاست جمهوری احمدی نژاد شده بودن بلندگوی دولت ..این احمدی نژاد همون احمدی نژاده که کاش اقایون چشم بصیرت داشتن..بعدشم فتنه امثال شماها هستید که فقط جلوی دماغتان رامی بینید ..نه اقایانی که کوشیدند کذب بودن احمدی نژاد رو به امثال شماها اثبات کنن

  • محمد گفت:

   هر آدمی ممکنه تو برهه ای از زمان کارهایی بکنه که شایستگیش زیر سوال بره نه اینکه همیشه شایسته نبوده احمدی نژاد خدماتی هم داشت و کارهای خوبی هم کرد این قابل چشم پوشی نیست اما بعدش از در ناسازگاری دراومد تو تاریخ نمونه های زیادی از این دست هست مثل زبیر پسر عمه امام علی که در زمان پیامبر(ص) با علی (ع) و یکی از بهترین یاران پیامبر اکرم بودن و بعد به خلافت رسیدن حضرت علی(ع) جلوش ایستادن
   من نمیخوام بگم احمدی نژاد مثل زبیره بلکه منظورم اینه که به قول امام خمینی میزان حال کنونی افراد است پس لطفا تعصبی حرف نزنید
   بویر لطفاااااااا نظرم رو منتشر کن

 5. Ariyo گفت:

  نامه کو سرش مهلی گشاد بی…

 6. رضوی گفت:

  مگه خودت وهم پیاله هات نبودید که اضافی آب لیوان احمدی نژاد را به عنوان تبرک وشفا به سر وصورت می ریختید!!!نه داداداش ما از شما آموختیم که باید به او متبرک بشیم!!!پس بیخود مزاحم دوست داشتن ما نشو!!!

 7. سلام گفت:

  فقط احمدی نژاد

 8. ناشناس گفت:

  شماها فقط تا زمانی که منافعتان جور میشه با رهبری هستین و الا …

 9. ريواس گفت:

  آقای دکترشمابودید که ۸سال سنگ اورابه سینه می زدید حالا منحرف شده کمی درمورد نامه خودت فکر کن که این گناهی بزرگ ونابخشودنی است

 10. ناشناس گفت:

  جناب هدایت خواه هم شما و هم احمدی نژاد خیلی وقته که دوران زندگی سیاسیتون تموم شده چون شماها چهره های پایداری افراطی هستید که شیفته قدرت هستید نه هدفتون خدمت به مردم هست.

  • بویراحمدی گفت:

   شما اگه واقعا در جریان سیاست بودی اول اسمت رو میگذاشتی بعدشم تا یک ماهه دیگه محبوبیت احمدی نژاد مشخص خواهد شد

 11. یاسوج گفت:

  به خدای احد و واحد من اصلاح طلبم ولی به احمدی نژاد رای خواهم داد

  • ناشناس گفت:

   هیچ اصلاح طلبی به احمدی نژاد رای نمیده. شما فکر میکنی اصلاح طلبی با یه واکاوی به حرف این حقیر میرسید

 12. یاسوج گفت:

  اتفاقا اقای هدایت خواه افرادی همچون شما اگر با احمدی نژاد نباشد بیشتر رای خواهد آورد

 13. ناشناس گفت:

  ای بابا ، دکتر ، استاد!!
  شما که تا دیروز براش سینه چاک بودید ؟؟؟؟
  دولتش رو منتصب به صاحب عصر ( عج )
  می نامیدید!!!

 14. ناشناس گفت:

  درود به احمدی نژاد

 15. مهمان گفت:

  جالبه
  برای اینکه خجالت نکشه به اصلاح طلبا هم تاخته

 16. سادات گفت:

  احسن دکتر!!!دکتر جان اصل فتنه احمدی نژاد بود و هست . شما ها هستید که بی بصیرت هستید

 17. غضنفر گفت:

  آقای هدلیت خواه ما گوش به فرمان شمائیم . ما پیرورهبرییم . من پشیمان شدم که به احمدی نژاد رای دادم

 18. امیر گفت:

  کارخلافی نکردن که شرکت کردن ماجوانان کشور کارد به استخوانمان رسیده فشارهای روحی روانی که ازسربیکاری برماتحمیل میشود بیشتر این جوانان بخاطر بیکار وفقری که دراین چهارسال برشون وارد شده بیماریهای متعددی ازجمله بیماری اعصبی دچار شدن وبه جای امید دربین جوانان آنها آرزوی مرگ وشاهدخودکشی بسیاری ازآنها هستیم جواب این همه خون به ناحق ریخته راکدوم از مسئولین میدن .مااحمدی نژاد رادوست وایشان رامردی ولایتمدارمیدانیم .

 19. سامان گفت:

  معلومه که خیلی هاتون فقط ادعا دارین اصل مطلب رو درک نکردید خود دکتر هم تو مطالبشون نگگفتند که باهاش نبودند و دلیل اینکه الان بهشون انتقاد میکنند رو هم گفتن دیگه چی میگین شماها

 20. رضا از یاسوج گفت:

  استاد عزیز جنابعالی هم مثل بقیه سکوت میفرمودید بهتر وشایسته تر بود.استاد قبول بفرمایید عمر سیاسی شما تمام شده پس هرچه بیشتر به فکر صالحات و باقیات باشید.با این بیانیه جنابعالی بنده هم طرفدار سرسخت احمدی نژاد شدم.ومقام معظم رهبری خودشان بصیرت وقدرت لازم را جهت برخورد با این مسائل پیش پا افتاده را دارند و نیاز به دلسوزی شما وامثال شما را ندارند.انشاالله مقام عظمای ولایت سلامت وپیروز باشند

  توکل میکنیم به خدا

 21. ناشناس گفت:

  روت برم ولایت مدار

 22. ناشناس گفت:

  این حرف ها و دم از رهبری زدن دیگر شما ها را وارد گود نمی کند بیخود وقتتان را هدرندهید،با ابن حرفا احمدی نژاد خراب نمی شودوشما هم چیزی بدست نمی اورید ،

 23. دنا گفت:

  رییس جمهور ولایت مدار درطول تاریخ انقلاب آقای رفسنجانی خاتمی بود.درودبر خاتمی

 24. حامی احمدی نژاد گفت:

  ما تا آخرین قطره خون خود از این انسان پاک دست -مدیر و مدبر -دانشمند -رجل سیاسی مذهبی -التزام عملی به اسلام و ولایت فقیه -نترس – حامی مستضعفان – اگر نه یکبار بلکه هزار بار دیگر هم آقای دکتر احمدی نژاد برای ریاست جمهوری ثبت نام کند ما به ایشان رای خواهیم داد.
  شایستگی رهبری را هم دارد

 25. احمدی خواه گفت:

  آقای هدایت خواه شما نماینده جوانان استان نیستی دروغ نگو ما همه احمدی نژادی هستیم

 26. ایران گفت:

  دست درد نکنه دکتر خیلی خوب بود با انکه من مخالف شما هستم ولی از سخنانتان خوشم امد احسنت بر شما همه گفته هایتان درسته

 27. فرهنگی گفت:

  جناب هدایتخواه،یادت رفته در سخنرانی فرمودیت دختر من برای قبولی احمدی نژاد چند روز، روزه گرفته؛حرفهای مهندس موسوی با گذر زمان برای همه روشن خواهد شد

 28. ناشناس گفت:

  باسلام من دو دوره ریاست جمهوری احمدی نژادرای بهش ندادم ولی بخاطر سخنان پندآموز استاد این سری به احمدی نژاد رای میدهم ومطمعن هستم بیان دیدگاه استاد عزیزبالای ۲۰هزاررای دریاسوج به رایهای احمدی نژاد اضاف کرده هست

 29. . گفت:

  درود بر دکتر با فهم و شعور بالا

 30. ناشناس گفت:

  یاسوجی نیستم اصلا هیچ نسبتی با هدایتخواه ندارم اما سال های زیادی تو یاسوج زندگی کردم
  متاسفم که اینگونه به نخبگان شهرتون میتازید هدایتخواه یکی از شماست همواره تو این چند سال به این می اندیشیدم که مردم بویراحمد به چی فکر میکنن….
  درسته دوره نمایندگی این آقا تموم شده دوباره هم قبول نشد اما اینگونه خصمانه حرف زدن عجیبه

 31. احمدی نژادیون گفت:

  اقای دکترفکری به حال خودت بکن سرکچل خودت رادوابکن ازموده راازمودن خطاست شماخودت قبلارفوزه شدی

 32. امیر گفت:

  احمدی نژاد قطعا مطیع ولایت است و طرفدار محرومان. اهل کار هم هست. عاقبت کار همه را خدا می داند و بس. اوست که به آنچه در سینه ها نهفته است آگاه است.

 33. احمد گفت:

  احسن دکترزمانی هم مردم ایران به بنی صدر رای دادند وقتی خلاف عمل کرد کنارزده شد

 34. دهدشت گفت:

  درود بردکتر هدایت خواه

 35. ناشناس گفت:

  با سلام.
  جناب اقای استاد هدایت خواه این مردم به رشد و بلوغ سیاسی رسیدن .اگه فکر میکنید شما و حاج اقای بزرگواری با این نامه نگاری و دست به قلم بردن میتوانید خاطرات شیرین حمایت از احمدی نژاد رو از ذهن این مردم پاک کنند سخت در اشتباهید.اگه واقعا دنبال تطهیر اشتباهات گذشته خود هستین با شجاعت از درگاه مردم و خاصه اصلاح طلبانی که سالها مورد تهمت و تحقیر شماها بودند عذرخواهی و طلب بخشش کنید.چرا توپ را در زمین احمدی نژاد می اندازید.ماهیت احمدی نژاد در واقع همین بوده و چیز جدیدی هم اتفاق نیوفتاده و این شماها بودید که هر روز ایشان رو به این مسیر که خودبرتربینی و ناجی بودن بود هدایت کردین

 36. بویراحمد گفت:

  با سلام. خدمت شما . بنده نه اصولگرا هستم و نه اصلاح طلب و تاکنون به آقای هدایت خواه هم رأی نداده ام. اما جانمو جایی زیر پا میذارم، که حضرت آقا فرمان دهند. یک زن هستم اما شیرتر از مردان امروز. خدا داند که گاهی دعایم اینست که از عمر من بکاهد و به حضرت آقا عمر طولانی تری عنایت فرماید. چرا که وجودش مایه آرامش و امنیت این کشور میباشد . وگرنه ما که هم اصلاح طلب را دیدیدم و هم اصولگرا ها را. آن یکی آمد و دیگری را نقض کرد. پس حکم فقط حکم ولی رهبر فقط سید علی.

  • اراشوس گفت:

   تنها کامنت محترمانه ، زیبا ، بجا ، و سرشار از حقیقت و واقعیت ، از شعور و عشق یک شیرزن و یا یک رادمرد
   امیدوارم بقیه هم همچون شما بشن ، بدور از تعصب و نگاه طایفه ای و حزبی ، برای وطن با حکم رهبر و همراه با سیدعلی رهبرعزیز و شجاع

 37. مسلمان گفت:

  مسلمانانی که این همه به هدایت خواه انتقاد میکنید من کسی بودم که به احمدی نژاد رای دادم ولی وقتی این حرکت را انجام داد واقعا متنفر شدم چون تبیعیت از ولی را رعایت نکرد ولی شما که انتقاد میکنید انسان وقتی دید نیروی را اعتماد داشت منحرف میشود ازش تبری جوید ولی بیشتر شما هنوز از ان دزد های بیت المال و فتنه انگیز که خوب انها میشناسید حمایت میکنید چون احساسات به شما اجازه نمیدهد

 38. دنا گفت:

  شما که تا دیروز براش سینه چاک بودید ؟؟؟؟
  دولتش رو منتصب به صاحب عصر ( عج )
  می نامیدید!!!

 39. محمد گفت:

  اونایی که احمدی نژاد احمدی نژاد میکنن، برن صدای طائب نژاد رو گوش کنن تا ببینن چجوری میخواست کشور رو نابود کنه و تو فکر نابودیشه، مثلا این اقا دست راستش مشایی هست که خانمش و برادر خانمش جز گروه مجاهدین خلقه ،خانمش اومد ایران ولی برادر خانمش هنوزم اونجاست، اقای احمدی نژاد داره از طرف اونا ساپورت میشه

 40. احمد گفت:

  دکتر نه همین شما بودید که احمدی نژاد ۲۵ دقیقه وقت سخنرانیش را به شما داد چون شما بهتر آزادی نژاد از اون دفاع کردید. دیگه نمیخواهید برای پیروزی روزه بگیری؟
  حالا فهمیدی بی بصیرت کیه؟

  • ناشناس گفت:

   تا وقتی در مسیر حق بود دکتر باهاش بود این همه دشمنی با دکتر ناشی از ترس و وحشتی که در ایام انتخابات کشیدند

 41. nikou گفت:

  آقای هدایت خواه یادتان نرفت که گفتید با پسرم برای اینکه احمدی نژاد قبول بشه ۴ روز روزه گرفتم تا شر این ولایت نامداران از سر مملکت کوتاه شود.
  کاش ۸ سال کشور را به این روز نمی انداختید الان هم به جای گلایه از احمدی نژاد از مردم مغذرت خواهی کن

 42. رهگذر گفت:

  زیاد سخت نگیرید !نامه های سر و ته گشاده هدایت خواه و امثالهم ، بیشتر برای خود نمایی است ، تملق و تقدس گرایی و ریا و …. پدر ملت را در آورد . تا دیروز برای مراد سابقشون احمدی نژاد بود و …

 43. مختار ولایت گفت:

  با سلام
  از برادر بصیر و استاد فرهیخته که همواره به موقع علم جهاد را بر میدارند. تشکر می کنم.
  آقای احمدی نژاد چند سال اول دولت شان مانند یک دانش آموز بودند که خیلی خوب درس ها را خوانده و فعالیت می کردند. لذا از طرف مدیر مدرسه و سایرین مورد تشویق و تمجید قرار گرفتند.
  بعد از سال ۸۸ و آن ۱۱ روز کم کم به حواشی رفتند و این دانش آموز فعال و پرتلاش از درس و تکلیف فاصله گرفت.
  تا اینکه در این ایامی که گذشت پرخاشگر شد و با مدیر و همگان درافتاد. لذا موجبات کدورت و بدبینی همه را از خود فراهم کرد.
  البته که آقای احمدی نژاد بد رفتار کرد. حالا به هر دلیل که بوده. یا از سر تکبر و خود خواهی و غرور کاذب و یا هم به دلیل مشاوران منحرف.
  سرباز به ظاهر ولی امر
  خیلی بد رفتار کردی.
  اگر از مقام ولی امر، دوست داران حضرتش و همه و همه عذر خواهی کنی و این حلقه گمراه را از گردن خویش دور افکنی ، شاید باز بتوانی به دامن پر مهر و محبت ملت باز گردی و دوباره بتوانی خادم ملت شوی نه خار چشم ملت.
  جناب آقای احمدی نژاد
  هنوز وقت هست.
  دل دشمنان را شاد نکن.

 44. بهار گفت:

  دکترکجارفت بصیرتتان آنزمانی که میرحسین موسوی احساس خطر کرداماامثال شما بصیرها قبول نکردید فریادوامصیبتاسردادند کارسازنشدحالا شماوااسفاویاویلتی فلانا خلیلا سرمیدهید این رابدان به این زودی کوتاه نمیاد ونامه سرگشاده شما رانمبیند ونصحیت کردیدگرگ را!!!!!

 45. یاسوج گفت:

  باسلام.دکتر جان رهبر تاج سره ماست اما احمدی نژاد واقعا طرفه قشرضعیفه تا الان استان یاسوج جایگاه اول را داره پایه صندوقهایه رای اما هیشکی به فکره جوانهای بیکار اونها نیست شهری که بیشترین شهید را داده.اگه دم از دین واسلام میزنید پس باید عمل کنید .

 46. صفا گفت:

  بویرییهای عزیز کامنت ماراهم یکبارکه شده تاییدکنید/نکنه طرفداراحمدی نژادید

 47. احمد گفت:

  اومدیم دست روزگار احمدی نژاد رو دوباره رییس جمهور کرد و دوباره اصولگرایان روی احمدی نژاد اجماع کردن اونوقت جناب دکتر هدا میخان چی بگن ……….. از ما گفتن بود دکتر هدا بیشتر از این خود سوزی نکن داداش

 48. امیری سرشت گفت:

  احمدی نژاد بماند تا با رای ملت تحقیر شود

 49. بیراحمد گفت:

  احمدنژاد ی هستیم

 50. arash گفت:

  حالا چی شد ورق برگشت .شما که با پسرتون برا پیروزی احمدی نژاد روزه میگرفتید .برعکس شد .ای خدا

 51. ناشناس گفت:

  از مکافات عمل غافل مشو
  گندم از گندم بروید جو ز جو

 52. ناشناس گفت:

  دولت امام زمان می نامیدش
  ناجی دوران مینامیدش

 53. ناشناس گفت:

  البته شما نماینده نام الاختیار خدا می باشید احمدی نژاد را ببخشید

 54. فرهنگی گفت:

  از روزی که احمدی نژاد ریاست جمهور شد نتیجه اش این طنزهای ثبت نام که شاهد هستیم استاندار و…..چه عظمت وقربی داشتند خدایا ما به کجا میرویم

 55. ناشناس گفت:

  سلام
  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد

  وسلام

 56. ناشناس گفت:

  آقای هدایت خواه شما فقط یک رای دارید حق ندارید در مورد بقیه نظر دهید

 57. ناشناس گفت:

  ما که به احمدی نژاد رای میدیم.هرچی بشه بزار بشه

 58. ناشناس گفت:

  آقای هدایتخواه چشم بصیرتتون کجا بود . قبلتر همه رو متهم می کردید سر محمود.
  بصیرت افزا

 59. احمد گفت:

  حق موسوی و کروبیه و کار خدا …هنوز اول ماجرا هستیم

  • ناشناس گفت:

   من فقط شیفته این بصیرت امثال شما هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   یعنی آخر ولایت پذیری و بصیرت هستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   متاسفم

 60. علی اکبر گفت:

  کسانی که گفتند قبلا دکتر هدایتخواه از احمدی‌نژاد حمایت می‌کردند و سینه چاکش بودند ظاهرا تاریخ نخوندن. و از دین خدا اطلاعی ندارند. تاریخ طلحه و زبیر را بخوانند. و همچنین بخوانند قران، که بدانند حبط اعمال چیست. و اینکه خداوند متعال با کسی رابطه خانوادگی که نداره. هر کس به راه حق بود دست خدا همراهش هست و کسی از راه برگشت خدا ازش روی برمیگرداند. این چیزا از دین هست نه حرف من نه کس دیگه‌ای. حضرت امام خمینی ره با اون بصیرت و دیدگاه الهی برای همچین روزهای فرمودند( ملاک حال فعلی افراد هست). افراد رو شاخص قرار ندهید، دین خدا رو اگر بشناسیم و شاخص قرار دهیم دیگر دچار برداشت غلط نمی‌شویم. رهبری فرمودند اگر روزی بنده از راه اسلام برگشتم و مخالف اسلام حرف زدم این مردم علیه من می‌شوند. باید همه در راستای این قاعده باشیم که هیچ کدام از ماها نزد خداوند متعال در حساب و کتاب مستثنی نیستیم.

 61. علی گفت:

  افرین بر دکتر که خیلی زود متوجه شیطان شد وبه دفاع از حریم ولایت احمدی شیطان را کنارگذاشت ولی کاش دکتر با هوش زودتر متوجه میشدی واقدام می کردی واز او حمایت نمی کردی تا اینچنین فضای کشور را غبار آلود وجو مسموم نمی کرد.خدا توابین رحم کند.

 62. ناشناس گفت:

  خودت یادت رفته دوسال پیش چون رای نیاوری میخواستی اشوب بپا کنی
  فکر کردی خودت بهتر از احمدی نژادی ؟
  تو هم لنگه ی همونی

 63. مهیا گفت:

  انتخابات ازاده و کسی نمی تونه مانع ثبت نام کسی بشه مگه اینکه مردم نخوان به اون شخص رای بدن.
  اتفاقا با منع کردن محبوبیتش بین مردم بیشتر می شه.

 64. ناشناس گفت:

  ببخشید ها بیکآری زمان احمدی نژاد شروع شد .هیچ کس احمق نیست دوباره بهش رای بده…

 65. بیراحمد گفت:

  جناب دکتر احمدی نژاد هم مثل شما غیر منتظره وارد انتخابات شده وعین شما بازنده خواهد بود

 66. ناشناس گفت:

  سلام لطفا با انصاف حرف بزنید وبه کسی توهین نکنید همه ما ها مسلمان وایرانی هستیم و فقط صلایق فرق می کنند و به کاندیدهای سایر کشورها نگاه کنید بزگترین تهمت ها را به همدیگر می گویند ولی آب از آب تکان نمی خورد لطفا به همشهری خود توهین نکنید هرکس ایده ای دارد ………

 67. ناشناس گفت:

  شماها که میگید عمر سیاسی دکتر تموم است این دور که با هزار جون کندن پیروز شدید هنوز ترس انتخابات تو جونتونه اگه یکی از کاندیدای هم فکر ایشون کنار میرفت ایشون بالای ۳۰ هزار رای اختلاف پیروز میشد

 68. کرار گفت:

  باید توبه نامه بنویسی. مشخص شد کی بی بصیرت بودخخخخخ

 69. کرار گفت:

  احمدی نژاد بیچاره.زمانی تحت فرامین پایداریها بود خوب بود حالا که نیست بده.منافع

دیدگاه شما