جمعه 27 اسفند 1395 - 0:08

خطر سیل در کهگیلویه و بویراحمد در روزهای آتی

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از بارش باران و برف در روز عید نوروز 1396 در مناطق مختلف این استان خبرداد و از مسوولان استانی، مردم و گردشگران خواست در هفته آینده تدابیر لازم برای جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از سیل ، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات را داشته باشند.

به گزارش بویرنیوز، ” ولی بهره‌مند ” به ایلنا در یاسوج گفت: در روز عید نوروز یعنی سه شنبه هفته آینده شاهد بارش باران و برف در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ریزش رحمت الهی در کهگیلویه و بویراحمد از روز یکشنبه هفته آینده بیست و هشتم اسفندماه 95 شروع و در روز پنج شنبه سوم فروردین ماه 1396 به پایان می‌رسد، اظهار داشت: شدت این بارش‌ها به حدی است که شاهد آبگرفتگی معابر ، طغیان رودخانه‌ها و برف در مناطق کوهستانی و مرتفع خواهیم بود.

هشدار به گردشگران، مردم و مسوولان کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه مسوولان استانی از هم اکنون به فکر تدابیر لازم جهت اسکان میهمانان نوروزی امسال در این استان بدلیل شدت بارش‌ها باشند، خاطرنشان کرد: از هم اکنون از میهمانان و مردم استان میخواهیم به هیچ عنوان در اماکن گردشگری که به رودخانه ها نزدیکی داشته و یا امکان خطر سیل وجود دارد اسکان پیدا نکنند.

بهره مند افزود: شدت بارش در این پنج روز بشدت بالا بوده و استان های جنوبی مانند فارس، بوشهر و خوزستان را نیز در برمی گیرد.

وی با بیان اینکه روز 2 روز قبل از عید نوروز و 2 روز بعد از عید نوروز 1396 در کهگیلویه و بویراحمد شاهد بارش های سنگین باران و گاها برف در ارتفاعات این استان هستیم، تصریح کرد: هم گردشگران و مردم و هم مسوولان استانی بفکر تدابیر ویژه ارائه خدمات رسانی باشند.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از غروب امروز بیست و ششم اسفندماه 1395 تا فردا صبح نیز شاهد بارش رحمت الهی در این استان خواهیم بود.

نظرسنجی

برنده دور اول مناظرات چه کسی بود؟

نتایج

Loading ... Loading ...
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=223025
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما