یکشنبه 10 بهمن 1395 - 0:20

تلاش گسترده و چندجانبه غلامرضا تاج گردون برای کنار گذاشتن یک مدیر کهگیلویه و بویراحمد (+عکس)

در ماههای اخیر غلامرضا تاج گردون تلاش گسترده ای برای کنار گذاشتن یک مدیر در کهگیلویه و بویراحمد شروع کرده است.

گروه سیاسی – در ماههای اخیر غلامرضا تاج گردون تلاش گسترده ای برای کنار گذاشتن یک مدیر در کهگیلویه و بویراحمد شروع کرده است.

به گزارش «بویر نیوز»، تاج گردون در این مدت از چند جبهه برای عزل محمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج تلاش های گسترده ای رو شروع کرده است.

این تلاش ها ابتدا طی انتقاداتی به دانشگاه یاسوج آغاز شد و تاج گردون سعی کرد به عناوین مختلف دانشگاه یاسوج را زیر سوال ببرد و تحت عناوین مختلف تلاش کرد تا رحیمی را ناکارآمد نشان دهد.

گام بعدی شروع فرایند عزل رحیمی، تماس هایی از سوی تاج گردون با وزیر و برخی افراد صاحب نفوذ در وزارتخانه  بود و سپس این تماس ها به شکل دیدار ادامه یافت.

پس از آنکه این تماس ها و مکالمات کارساز نشد، تاج گردون بصورت حضوری با وزیر و برخی معاونان وی دیدار کرد و خواسته خود را مطرح کرد.

از آنجا که خواسته تاج گردون محقق نشد، وی چاره کار را در انتقاد از وزارت علوم دید و به طرق مختلف از جمله در خصوص مراسم 16 آذر وزارت علوم را به باد انتقاد گرفت که حتی برخی رسانه های اصلاح طلب نیز از این اقدام وی ابراز تعجب کردند.

این تلاش گسترده برای برکناری رحیمی به همین جا ختم نشد و در همین حال ارگان های رسانه ای وی در استان به بهانه های مختلف رحیمی را مورد آماج حملات قرار دادند و بازنشر مطالب و ادعاهای تکراری که مسئولان نظارتی از جمله سازمان بازرسی بوضوح درباره آن موضع گیری کرده اند سعی در آن داشته اند که زمینه رفتن رحیمی را مهیا کنند و بقول خودشان ذهن جامعه را آماده کنند.

همراهی دانسته یا ندانسته طیف سیاسی مخالف رحیمی نیز بر این موج سواری ها دامن زد تا رئیس دانشگاه یاسوج در شرایط سختی قرار بگیرد.

ناگفته نماند، دانشگاه یاسوج امسال با جهشی چشمگیر نسبت به سنوات گذشته در رتبه شانزدهم این جدول در میان دانشگاههای ایران قرار گرفت که رتبه ای بیسابقه در تاریخ این دانشگاه است و در زمان مدیریت رحیمی اساتید و دانشجویان این دانشگاه به موفقیت های کم نظیری دست یافته اند.

بر همین اساس علیرغم اینکه فشارها و تلاش های تاج گردون برای عزل رحیمی ادامه دارد اما شاید پاسخ چرایی این موضوع نیز برای بسیاری حائز اهمیت باشد.

یکی از سایت هایی که پیشقراول حمله به رحیمی است و نقش اصلی را برای حمله به رحیمی ایفا می کند در این ایام چندین مطلب منتشر کرده است و افشا کرده است دلیل مخالفت تاج گردون با رئیس دانشگاه یاسوج مخالفت با بعضی از نیروهای منتسب به این نماینده است.

در همین حال شنیده می شود، چندی پیش رحیمی شیوه مرسوم این سال های مدیریت در کهگیلویه و بویراحمد را رعایت نکرده است و بدون کسب اجازه از این نماینده مجلس یکی از نیروهایی که اتفاقا نسبت فامیلی با تاج گردون دارد را عزل کرده است و گویا همین موضوع انگیزه اصلی تاج گردون برای عزل رحیمی بوده است.

باید در روزهای آتی دید که آیا این تلاش ها ادامه می یابد و به نتیجه می رسد یا روند ماجرا بگونه ای دیگر رقم خواهد خورد؛ موضوعی که گذر زمان و مسائل پشت پرده آنرا مشخص می کند.

شایان ذکر است؛ در حالی موج گسترده رسانه ای علیه این مدیر بویراحمدی ادامه دارد که وی یک رای در شورای برنامه ریزی دارد و همین یک رای می تواند نقش مهمی در تصمیمات درون استانی داشته باشد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=214682
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. baran گفت:

  باشنیدن این مطالب به واقع باید متاسف تر بیشیم برای کشوری که سرنوشتش قربانی خودخواهی و قدرت طلبی افراد مدعی علم و شعور و بینش شده ….

 2. اقایی گفت:

  عملکرد دکتر رحیمی بسیار قابل قبول هست. منبه عنوان دانشجو دانشگاه یاسوج واقعا امسال هم تغییرات را در سلف و هم خوابگاه ها شاهد هستم. سرعت اینترنت دانشگاه هم خوب شده و جو دانشگاه هم یک جو علمی است نه پادگانی. این بازی های سیاسی تاجگردون هم دیگه راه به جایی نخواهد برد.

 3. محسن گفت:

  دکتر رحیمی واقعا فردی با سواد و لایق هستند

 4. ناشناس گفت:

  باسلام اینم ازالطاف کریمانه نماینده شهرستانمونه

 5. متاسف گفت:

  زهی خیال باطل جناب تاجگردون…

 6. بویراحمدی گفت:

  ممنونم از خبر رسانی بویر نیوز 
  لازم به ذکر است : اقای تاجگردون نه تنها با رحیمی بلکه با اغلب مدیران بویراحمدیه که مستقل عمل میکنند مخالف است . مثل مدتی پیش که پیگیر برکناری بهشتی مدیر کل منابع طبیعی بود و بعد از ان دنبال حاشیه درست کردن برای دکتر چمن شد . دکتر چمن تنها  سعی بر احقاق حقوق برای دیگر مناطق استان را نیز داشت نه تنها گچساران .. نکته ای که نگران کننده است تهمت زنی و تخریب مدیران در وزارت خانه توسط این نماینده است در حالی که شاید ضعیفترین مدیران منتصب به خود ایشان هست .. نمونه بارز این تخریب و تهمتها لفو دو بار حکم ریاست دکتر زراعت کیش بر دانشگاه ازاد یاسوج بود که اخرین ان در مهر ماه امسال انجام شد . این در حالیست که دکتر زراعت کیش از جوانان خوش فکر و پرتلاش و حتی همشهری اقای نماینده هستند . متاسفانم 

 7. مهرداد گفت:

  والا ماکه رحیمی رو زیاد باکارای انجام داده اش آشنا نیستیم ولی تاجگردون هم شورش رو درآورده بخدا .مثلا یعنی چی این کارا.اون از اسم استان بود که نیخواست عوضش کنه این از این موضوع .بابا ول کن ….

 8. وجدان گفت:

  بویرنیوز عزیز به خاطر رسالت خبرنگاری انتظار دارم نظرم رو تایید کنید؛
  به شرافتم قسم هر آنچه میگویم واقعیت دارد.
  من از طرف دکتر رحیمی واقعا مورد بی مهری قرار گرفتم،فقط و فقط به خاطر اینکه گچسارانی بودم! ظلمی که در حق من شد واقعا قابل اغماض نیست! حتی مسئول نهاد رهبری دانشگاه گفتند که اعتقاد داریم در حق شما ظلم شده ولی ما کاره ای نیستیم!!! از مدیر دانشگاه انتظار میره مسائل قومی رو وارد مسائل علمی نکنند.
  مدارک مستندی در اختیار دارم که در هر نهاد قانونی قابل رسیدگی است، ولی تمایل زیادی دارم مشکلات رو مسالمت آمیز حل کنم و به همین خاطر وارد پروسه قانونی و شکایت نشدم.
  من از قبل دکتر رحیمی رو میشناختم و میدونم آدم خوب و دلسوزیه ولی اینکه مسائل قومی را در تصمیمات خود دخیل می کنند، اخلاقی نیست…

 9. امیر گفت:

  متاسفانه اقای تاجگردون با این حرکات فقط و فقط بویراحمدیها را از خود می راند و از یک فردی که خود را بسیار ادم با درایتی می داند این رفتارها بعید است. ایشان انتظار دارد که هر فردی را که به دانشگاه معرفی میکند فوری پست بگیرد و تلاش دارد که همانند دوره ارژنگ نیروهای وابسته خود را وارد سیستم دانشگاه کند. و تاسف اور اینکه بسیاری از مدیرانی که از طرف ایشان منصوب شده اند بسیار ضعیفند و کارایی ندارند. جناب تاجگردون با حرکات و رفتارهایش استان را دو قطبی کرده است که عملی بسیار خطرناک است امیدوارم ایشان با درایت بیشتری تصمیم بگیرند

 10. میر شکار بویر گفت:

  جناب اقای تاجگردون عزیز
  با توجه به عمککرد و تصمیم گیری های نا صحیح شما در ماه های اخیر من پیشنهاد میکنم کلا بی خیال این موضوع شید چون فقط افکار عمومی رو بر علیه خودتون تحریک میکنید و بر محبوبیت مدیران مقابلتون می افزایین.
  من دکتر رحیمی رو زیاد شناخت ندارم ازش ولی چون تاج سعی در برکناریش داره این نشان دهنده اینه رحیمی بهش باج نداده پس من از امروژ با قدرت در کنار رحیمی هستم

 11. حمید گفت:

  علت ترمز بریدن آقای تاجگردون بی لیاقتی مسولان هست که اجازه گرد وخاک به ایشون دادند ما حق یک مدیر خودی نداریم .چرا آقای حکمتی رو جناب زارع اجازه ندادن مدیرکل ورزش و جوانان بشه باید هم تاجگردون دنبال عزل یه مدیر دیگه باشه خودمون فرصت بهش میدیم .

 12. ا.ا گفت:

  کسی مقصرنیست جز قشرتحصیلکرده ودانشگاهی…اگه ماها با نوشتن یه طومار حمایت خودمونو ازجناب رحیمی اعلام کنیم بی شک نه تنها جناب آقای تاجگردون بلکه دیگران هم کاری نمیتونن کنن چون آقای رحیمی مدیریتی به دور ازهرحزب و جناحی واقعا درخوروشان جامعه ی علمی داشتند و دارند

 13. رنجبری گفت:

  واقعا آقای رحیمی انسان شریف و با سوادی هستند و بهترین گزینه برای ریاست دانشگاه یاسوج خودشون هستن،این آقای نماینده افتاده دنبال بویراحمدیها،اون از قضیه تغییر نام استان که آبروش رفت و همه شناختنش،اینم از این …

 14. دانشکده نفت گفت:

  همه این جبهه گیری های تاجگردون علیه رحیمی به خاطر اینه که دکتر رحمی نسبت به جدا شدن دانشکده نفت گچساران از دانشگاه یاسوج و مستقل شدن ان موافقت نکرده

  با این حرکات فقط و فقط ایشون دارن دو قطبی گرمسیر سردسیر رو پر رنگتر میکنن که دود این قضیه بیشتر از همیشه تو چشم خود ایشون میره

 15. سید گفت:

  آقا یا خانم بویراحمدی، زراعت کیش بدترین بود همان بهتر که عزل شد، چه با فشار تاج گردون یا بدون فشار، همون بهتر که عزل شد از دانشگاه آزاد. . . اگه کار تاجگردون بود ، دمش گرم

 16. رحمانی گفت:

  مثل همیشه تاج میخواد بنفع خودش یک شخص دست نشانده بگذاره همکاری کهدبابقیه ادارات کرد 
  تنها نهادی که که دست نشانده نیست دانشگاه یاسوج است 

 17. کریمی گفت:

  متاسفانه آقای تاج گردون حتی تو انتصاب معاونت هاب پشتیبانی ادارات همه دخالت میکنه و افراد ضعیف صرفا باشتی رو قالب میکنه به استان، آقا وظیفه نماینده این نیست ظلم به مردم نکن با نیروهای ضعیفی که قالب میکنی

 18. کر بیراحمدی گفت:

  متاسفانه اقای تاجگردون خودش مدیر نداره میخاد یکی مثل گوهرگانی بیاره

 19. ... گفت:

  متاسفم برات

 20. لوداب گفت:

  واقعاحیفه که شخصیتهای علمی واردسیاست بشوند.دکتررحیمی ازجمله انسانهای خوب وبسیارباسوادوپاک هست…تاجگردون ادم باسوادبرای مدیریت نمیخواد

 21. سعید گفت:

  در دانشگاه یاسوج در سالجاری کارهای عمرانی به اندازه‌ای گسترده شده که دانشگاه به یک کارگاه بزرگ سازندگی در عرصه‌های مختلف عمرانی،و… تبدیل شده است. کار جهادی فلسفه و انگیزه‌ای متفاوت با کارهای معمولی دارد. در حرکت جهادی بحث عشق و تعلقات معنوی مطرح است.
  حرکت جهادی، تلاش جدی برای پیشبرد امور جامعه، رفاه مردم و پر کردن شکاف‌های تبلیغاتی بدون درخواست تشویق و نام و عنوان است، و این مسئله کلید پیروزی مدیرانی است که مدیریت جهادی را برای خود فرض کنند.طبق اطلاع واصله از کارکنان محترم دانشگاه یاسوج اهم اقدامات انجام شده درسالجاری به شرح زیر خدمت مردم شریف استان ارایه می گردد:
  ۱- پروژه های پیمانی:
  – استخر شنای دانشگاه با زیر بنای ۱۸۰۰ متر مربع با اعتباری در حد۱۷ میلیارد ریال، دانشکده فنی ومهندسی با زیر بنای ۱۲۰۰۰ متر مربع با اعتباری درحد ۶۰ میلیارد ریال،دانشکده منابع طبیعی با زیر بنای ۱۰۵۰۰ متر مربع با اعتباری درحد۹۰ میلیارد ریال،ساختمان دانشجویان دکتری با زیر بنای ۱۳۴ متر مربع با اعتباری در ۲۵۰۰ میلیون ریال
  ۲- پروژه های امانی
  – ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه با زیر بنای ۳۶۸ متر مربع با اعتباری در حد۲۵۰۰ میلیون ریال، اجرای پله سنگی در محوطه دانشگاه به طول ۱۲۰ متر با اعتباری در حد۸۰۰ میلیون ریال، احداث دو واحد ساختمان نگهبانی دردرب ورودی خوابگاههای دی و آذر با زیر بنای ۸۰ متر مربع با اعتباری در حد۵۶۰ میلیون ریال، بازسازی ساختمان معاونت دانشجویی و آموزشی دانشگاه با اعتباری در حد۷۵۰۰ میلیون ریال، بهسازی سلف سرویس مرکزی دانشگاه با اعتباری در حد۴۵۰۰ میلیون ریال، تعمیر و باز سازی خوابگاه دانشجویی دخترانه فروردین دانشگاه با اعتباری در حد۸۵۰۰ میلیون ریال، تعمیر و بازسازی سازمان مرکزی دانشگاه با اعتباری در حد۱۱۰۰ میلیون ریال، تعمیر و بازسازی سه واحد خوابگاه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه با اعتباری در حد۳۰۰۰ میلیون ریال

 22. ماگما گفت:

  همه کار تاجگردون خوبه  به غیر از حس ناشیانه ناسیونالیستی.تاجگردون فقط میخواهد اطرافیانش مدیر باشند واین کار فقط شکست است.

 23. علی گفت:

  تاجگردون کلاسش خیلی بالاتر از این حرفاست؛اگه پیعامی هم داشته باشه برا وزیران رئیس دفترش رو می فرسته نه خودش می ره

 24. مطلع گفت:

  تاجگردون یواش یواش هم دارد اعتبار خودش را از دست می دهد اطرافیانش در بعضی ادارات استان دارن ابرو ریزی می کنند

 25. رفیق میر شکار گفت:

  تاجگردون همونطور که تونست دکتر چمن را برکنار کنه که تازه همه می گفتن قویترین مدیر کل هست اگر بخواد مثل آب خوردن دکتر رحیمی را عوض می کنه. اون که یه استاد تمام بود این که فکر کنم استادیار هست.
  شماها مثل اینکه هنوز هم که هنوزه قدرت تاجگردون را باور ندارید.

 26. بی طرف گفت:

  قدرت یه نماینده نه به عوض کردن مدیران خوب است وضع قوانین خوب کار اصلی نماینده است این چنین نمایندگانی برای مردم مایه تاسفند نه افتخار

 27. بیننده گفت:

  با عرض سلام
  اگر تاجگردون نباشه مدیران بویراحمدی دیکتاتور می شوند

 28. جلال گفت:

  واقعا تاسف داره برای تاج گردون .به نظر ما برو دنبال برکناری گوهرگانی رییس حها دکه ابروی استان و ترا برده .برو فکری به حال مدیرانت در باشت کن

 29. صبری گفت:

  چه قدرتی داره تاجگردون،فقط داره با تبلیغات پیش میره،برو ببین واسه گچساران چیکار کرده،واسه اون محله هایی که هر روز امکان داره حادثه ای رخ بده و چند نفر جونشون از دست بدن،با این حرفا خودتون گول نزنید،شک نکن چنین قدرتی نداره که بخواد دکتر رحیمی تغییر بده،درضمن معاون وزیر علوم بویراحمدی هستن و اجازه چنین کاریو نمیدن،زنده باد بویراحمد کور شود چشم حسود و بدخواه

 30. دنا بویراحمدی گفت:

  آقای تاجگردون خدا وکیلی فقط نگاه مختصری به کارنامه مدیران انتصابی از تامین اجتماعی گرفته تا کار و جهاد و استانداری و…. نگاه کنید ؟؟ ببینید چقدر ناتوان هستند . نگاه طایفه ای و شهرستانی شما این استان را نابود کرده است .

 31. ناشناس گفت:

  اووووفی دلوم خنک وابی. حتما عوضش می کنن.

 32. دانشجو گفت:

  دود بر دکتر تاجگردون

 33. حمید گفت:

  افرین به استان افرین به انتخابات همین دوستانی که دارن صحبت از نا لایقی تاج گردون میکنن فردا انتخابات پشت سر تاج گردون عکس سلفی میگیرن 

 34. یاسوج گفت:

  قربون خوا برم که حکمتی ایقدر و زارع حمایت ایکرد

 35. رضا گفت:

  اگه اقای تاجگردون منطقه ای فکر می کرد اقای مهندس صیدالی که تصویرش هست نمی برد گچساران

 36. ایلدخت چرام گفت:

  آقای دکترتاجگردون چهره ای فراملی وروشنفکری بی نظیرند،من از اقای دکتر رحیمی وعملکردشون زیادمطلع نیستم امادرخصوص اقای بهشتی مدیرکل منابع طبیعی اقای تاجگردون اقدام به جا ودرستیست چون اقای بهشتی درسته لیسانس گیاه شناسی دارند ولی فردی بسیاربسیار کم سواد ودارای قدرت بیان ضعیفی هستند ودربرخوردبااراضی ملی ونحوه واگذاری قومی وقبیله ای عمل میکنند وبرخورد تبعیض آمیز دارندوبهتراست فردی باسواد وعادل وشایسته به جای ایشون منصوب شود که درخور ودرشان مردم فهیم استان باشد

 37. مسافر گفت:

  دوست گرامی رفیق میر شکا عزیز بلخشید ایجوری میگم ولی اگه تاجگردون می تونست اینکارو کنه حالا کرده بود و ایقد دنبال این قضیه نبود پس قدرتش همه جا جواب نمیده
  فقط چند جای خاص جواب میده

 38. ابراهیم گفت:

  با سلام
  جناب آقای تاجگردون چرا همیشه مانع نخبگان هستین جناب رحیمی تحول بزرگی در دانشگاه دولتی ایجاد کردند آقای تاجگردون شما باید الگوی مدیران و کارمندان دلسوز باشین نه دلیل حذف اونا

 39. محمدچرامی گفت:

  دکتر رحیمی واقعا دانشگاه رو متحول کرد و از ایشان بخاطر دانشگاه چرام تقدیر و تشکر میکنیم تاجگردون هم مانع تراشیهاش به جایی راهی نداره و چوب این کارهاشو خواهد خورد

 40. دانشجوی بویراحمدی گفت:

  آقای تاجگردون بعداز ناکامی در پروژه تغییر نام استان دنبال برنامه ای هست که ناکامی خودشو جبران کنه و من به ایشان پیشنهاد میکنم که نام نیک بجا ماندن بهتر است از تفرقه و دوروبازی

 41. محمدحیدری گفت:

  درود بر دکتر رحیمی کاردان و شایسته
  واقعا کارها و اقدامات تاجگردون تعجب داره

 42. محسن موحد گفت:

  دکتر تاجگردون به جای این اقدامات بفکر حوزه انتخابیتون باشید چرا هر شخصی که پیشرفتی داشته باشه شما باید مخالفشون بشید

 43. یوسفی گفت:

  همین سایت ها تاج را تاج کردند وگرنه تاج آلتی بیش نبود و نیست

 44. یوسفی گفت:

  فعلا که یک اصول گرا رئیس هیات امنای داشنگاه آزاد کشور شده است /تاج دیگر …..

 45. مطلع گفت:

  اتفاقا این فقط گچساران است که به این شکل بویراحمد و گچسارانی می کند و بسیار شدید هم هستش عزیزم.
  بحث قونیت هنوز بین گچسارانی ها هنوز تمام نشده بیشتر از بقیه نقاط استان وجود دارد

 46. جباری گفت:

  سه هفته پیش هیاتی از سازمان بازرسی وزارت علوم از دانشگاه یاسوج بازدید کرد،به طور حتم اتفاقاتی رخ داده که وزارت علوم هیات بازرسی میفرسته…احتمال میدم رفتن رحیمی قطعی باشه

 47. همشهری گفت:

  سلام.اگه آقای تاجگردون چنین تصمیمی دارن باید به ایشون احسنت گفت.خوب میدونن تو دانشگاه یاسوج چه خبره.دکتر رحیمی اصلا مدیر خوبی نبودن.

 48. شاهرخ گفت:

  من یک گچسارانی هستم بخدا خجالت میکشم از کارای تاجگردون که افتاده دنبال عزل و نصب این مدیر و آن مدیر.تا کی آقای دکتر تاجگردون عزیز؟!لطفا خودت رو بازیچه برخی از دوستان نکنید

 49. ناشناس گفت:

  تعجبم ازکامنتهای بویراحمدی هاکه تاجگردون راناسیونالیست معرفی میکنند هیچکس ازخودتان ناسیونالیست ترنیست تاج درست میگه

 50. عدالت طلب گفت:

  تاجگردون یه نامه به وزیر نفت نوشت سر سه نفر از مدیران نفت گچساران را به باد داد او بجای اینکه در فکر اشتغال جوانان بیکار باشه همش به دنبال عزل و نصب اقوام خودشه

 51. استاد دانشگاه گفت:

  با سلام
  متاسفانه نماینده های استان به جای اینکه به وظیفه اصلی خود بپردازند در کارهایی که جزو وظیفه آنها نیست دخالت می کنند و مخصوصا در عز و و نصب های ادارات و سازمان ها و مخصوصا دانشگاه ها
  و نکته دوم این است که افراد منتسب به نماینده ها و خط قرمز نماینده اکثرا افرادی ضعبف و قربان گو به نماینده هستند. و توان مدیریتی پیاینی دارند.

 52. محمد گفت:

  سلام بویر عزیز. هم خبر و هم قضاوتها نگران کننده بود بدانید که خداوند آگاه به کلیه امور است و حق الناس بخشودنی نیست .قضاوتها خیلی نا آگاهانه بود من که با خواندن اظهار نظرها نزد خداوند عمیقا احساس شرمندگی کردم زیرا واقعیتها طور دیگری است

 53. عادل گفت:

  سلام بویر عزیز. هم خبر و هم قضاوتها در شان دانشگاه نیست . بدانید که خداوند گاه به همه چیز است .قضاوتهای نا آگاهانه نگران کننده بود بدانید که حق الناس نابخشودنی است . من که عمیقا در پیشگاه خداوند بجای قضاوت کنندگان احساس شرم کردم

  اگاهانه

 54. کلاه نمدی گفت:

  تا کور شود هر آنکس که نتواند دید

 55. 110 گفت:

  سلام بر شیر مرد عرصه خدمت بی منت دکتر غلامرضا تاجگردون

 56. 110 گفت:

  به راستی اگه بویراحمدی نبود اینطور دفاع میکردی . به کوری چشم بزدلان تاجگردون هر روز قویتر و مصمم تر از دیروز دارد به ملتش خدمت میکند . سلام بر افتخار استان و کشور دکتر غلامرضا تاجگردون .

 57. کارمند گفت:

  تاجگردون. اگه بفکر استانه بیاد این مدیران ضعیف خودسو ورداره..

 58. متین گفت:

  جناب رفیق میر شکار عرض شود که با قبول شکست در تغییر نام استان قدرت و اعتبار میرشکارت رو ب پایانه و به امید خدا همه خودخواهیها ی ناسیونالیستی ایشون به سرانجام نخواهید رسید و همه ماها رشد و پیشرفت و بالندگی دانشگاه در عرصیه کشور رو به عینه داریم مشاهده میکنیم و اگه دشمنان به ظاهر دوست سنگ اندازی نکن شاهد پیشرفتهای قابل توجهی در دانشگاه خواهیم بود پس اگر میر شکارت بخواهد اهداف ناسیونالیستی خود روادامه بده خیانت بزرگی به استان میکند

 59. متین گفت:

  رفتن دکتر چمن چه ربطی به تاج گرون داره دوست عزیز حتما اطلاعات غلط بهت دادن

 60. سادات معصوم آبادیاسوج گفت:

  جناب رحیمی خواسته تاج گردون برآورده کن ، مثل دانشگاه علوم پزشکی که این اواخر مشخص شدکه این همه کش ومکش با چمن برای جا دادن یه مدیر بود. بزرگوار بچه وقتی بهونه میگیره باید دنبال علت گریه اش بگردی پس بهونه برش کن.

 61. صابون گفت:

  سلام ، من شاهد بودم که دکتر رحیمی برای ابادی محیط و فضای دانشگاه ٣ ماه تابستان و شب و روز تلاش میکرد ، دکتر رحیمی انسانی است که واقعا خالصانه برای پیشرفت دانشگاه تلاش میکند ، قدر بدانیم

 62. باشت باوی گفت:

  بدترین اشتباه رحیمی عزل معاونت و مدیر اجرایی دانشگاه جناب مهندس مجیدرضوانی بوده که انصافا نزدیک به چهارسال یکی از پرکارترین و موثرترین نیروی دانشگاه بوده و نسبت فامیلی هم با دکتر تاجگردون داشته ،ولی افسوس که جناب رحیمی بدون از دلیل و بدون نگاه به روزمه ی کاری وموثر ایشان از شایستگی ولیاقتش استفاده نکرد

 63. هم استانی گفت:

  درود بردکترتاجگردون ،باسپاس از رسانه ی بویر نیوز ،دیدگاه ونظریات مخالف رحیمی را هم منتشر کنید

 64. ناشناس گفت:

  خدمت جهنم تاجگردون بی عرضه نیاره پتروشیمی گچساران درست کنه دنبال ابدارچی عوض کردنه افاده عشق مصاحبه و گفتگوی خبری

دیدگاه شما