دوشنبه 20 دی 1395 - 14:33

مراسم ارتحال آیت الله هاشمی در کهگیلویه و بویراحمد (+زمان و مکان)

دستگاه‌های نظامی و قضایی استان با مطبوعات، رسانه‌ها و کسانی که قصد سوء استفاده از این مراسم را داشته باشند برخورد جدی می‌کند.

مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه 22 دی‌ماه در مصلای یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش بویرنیوز، نشست هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد و به ریاست فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.

در این نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت درگذشت این عالم مجاهد و یار دیرین امام و رهبری بر برگزاری مناسب مراسم ارتحال این شخصیت برجسته انقلاب تأکید کرد و گفت: مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به بهترین شکل ممکن در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

محمدی از تشکیل ستادهای تبلیغات و ستاد برگزاری مراسم خبر داد و با اشاره به حضور ویژه دانشگاه آزاد در برگزاری مراسم بزرگداشت این شخصیت برجسته انقلاب عنوان کرد: کلیه تبلیغات میدانی و آماده‌سازی جایگاه اصلی مراسم بر عهده این دانشگاه است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در روز چهارشنبه 22 دی‌ماه در مصلی بزرگ شهر یاسوج خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور مسؤولان ارشد استانی، مدیران و عموم مردم از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

محمدی با اشاره به پوشش رسانه‌ای این مراسم توسط صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی استان، عنوان کرد: دستورالعمل لازم برای پوشش این مراسم به صدا و سیما و سایر رسانه‌ها ارسال می‌شود.

محمدی تصریح کرد: دستگاه‌های نظامی و قضایی استان با مطبوعات، رسانه‌ها و کسانی که قصد سوء استفاده از این مراسم را داشته باشند برخورد جدی می‌کند.

وی در پایان از همه مردم استان برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=212783
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. سی سخت ا
  در ارتباط با مطلب : مراسم ارتحال آیت الله هاشمی در کهگیلویه و بویراحمد (+زمان و مکان)

  بخت بازآید از آن در که یکی چون تو درآید
  روی میمون تو دیدن در دولت بگشاید
  صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را
  تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید

 2. یاسوج
  در ارتباط با مطلب : مراسم ارتحال آیت الله هاشمی در کهگیلویه و بویراحمد (+زمان و مکان)

  بسم الله الرحمن الرحیم . لطفا معاون محترم سیاسی چه فرموده. ( سواستفاده .. بهره برداری ) . عزیزدلم . هاشمی شناسنامه انقلاب بود . پیام رهبری و قصداقامه نماز رهبری بر پیکر هاشمی حجت را بر همه حتی آنهاییکه جایگاه هاشمی را نشناخته بودند تمام کرده . برادرم لطفاسهل انگاری های تیم مدیریتی حاکم را گردن دیگران نیاندازید. شما شهر را سیاپوش نمی کنید . برای حضرت آیت الله العظمی اردبیلی مراسم نگرفتید فلان راننده تاکسی مقصر بوده . عنایت بفرما گلایه های مردم بخصوص هواداران دولت تدبیر و امید را به رئیس محترم خود جناب استاندار برسان و بگو بیشتر از این این جماعتی که دهان بستند و هیچ انتقاد نکردند تا شما موفق شوی شرمنده نکن اما متاسفانه وقت استان را صرف شناسایی آشنایان برای مدیر گذاشتن تلف نمودی .

دیدگاه شما