یکشنبه 19 دی 1395 - 23:31

پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

مسئولان و شخصیت های کهگیلویه و بویراحمد در پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

گروه سیاسی- مسئولان و شخصیت های کهگیلویه و بویراحمد در پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

به گزارش بویرنیوز، متن پیام ها بدین شرح است:

پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی؛ نماینده ولی فقیه کهگیلویه و بویراحمد

پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
بسم الله الرحمن الرحیم
ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین رهبر کبیر انقلاب، امام راحل(ره) و همراه هماره مقام معظم رهبری موجب تألم و تأثر گردید.
شخصیتی که از اولین پیوستگان به تفکر سیاسی و اجتماعی امام راحل و خود در زمره اندیشمندان تفکر انقلاب اسلامی بود. درک صحیح از نیاز زمان و جهاد و مبارزه و تحمل زندان و تبعید قبل از انقلاب و پذیرش مسئولیت های خطیر در عرصه های مختلف پس از پیروزی انقلاب، چه در دوران سخت آغاز پیروزی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی و چه در دوران هجوم جهان استکبار در شکل جنگ صهیونیستی علیه ایران اسلامی، و چه در دوران سازندگی و چه در مأموریت های محوله از جانب رهبر عظیم الشأن، از او چهره ای خدوم ساخته بود و پیوسته با عزم و جدیت و نشاط در خدمت به اسلام و مسلمین بود.
این ضایعه مولمه را به مقام معظم رهبری و مردم عزیز میهن اسلامی و دوستان و خانواده آن جهادگر رحیل تسلیت می گویم و برای وی رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت دارم.
سید شرف الدین ملک حسینی

19/10/95

*****************************************

رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در پيامي درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني، رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام را تسليت گفت.

“بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
رحلت حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني، يار ديرين حضرت امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي که عمر پربرکت خود را صرف خدمت به مردم و انقلاب اسلامي کرد باعث تأسف عميق گرديد.
تلاش‌هاي خستگي ناپذير ايشان در به ثمر نشاندن انقلاب اسلامي، و نقش بي بديل اين انسان خدوم و مجاهد در تمامي دوران پس از انقلاب بر کسي پوشيده نيست و بدون شک نام و خاطره آن بزرگمرد در کنار بزرگان اين سرزمين جاودانه خواهد شد.
اينجانب اين ضايعه عظيم را خدمت مقام معظم رهبري، خانواده آن عزيز و آحاد ملت بزرگ و قدردان ايران تسليت عرض مي‌نمايم و براي روح بلند آن عزيز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احديت خواستارم.
سيدکامل تقوي نژاد
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور”

*****************************************

پیام تسلیت غلام محمد زارعی؛ نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس

نماینده بویراحمد و دنا طی پیامی درگذشت حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی رو تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون
ارتحال مجاهد نستوه و مبارز دیرین انقلاب حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی که عمری در همراهی با امام (ره) و رهبری انقلاب اسلامی، در تاریخ معاصر ایران خدمات وی در ایام شکل گیری و پیروزی انقلاب، دوران پرافتخار دفاع مقدس و سازندگی ایران اسلامی دارای جایگاه ویژه ای بوده است، موجی از اندوه در میان ملت ایران ایجاد کرده است که حاکی از جایگاه رفیع ان مرد لحظه های سخت در قلوب ملت ایران است.
اینجانب این ضایعه دردناک را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله العظمی خامنه ای، جامعه روحانیت مبارز، خانواده گرامی ان عالم جلیل القدر و همه مردم استان صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای ان مرحوم مسئلت دارم.
غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد
19 ابان 1395

****************************************

پیام تسلیت تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس

در پست اینستاگرام خود با گذاشتن عکس متفاوتی درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را تسلیت گفت.

****************************************

پیام تسلیت موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت عالم وارسته، دانشمند بزرگ و مبارز نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین و صدیق امام و رهبری و مرد روزهای سخت انقلاب و نظام باعث تاسف و تالم شد و ضایعه ای اسفبار و ثلمه ای جبران ناپذیر برای کشور و نظام مقدس جمهور اسلامی محسوب می شود.

بی شک خدمات ارزنده آن مرد بزرگ و مبارز خستگی ناپذیر در قبل از انقلاب و در طول دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و تحمل رنجها و شکنجه ها در زندانهای ساواک و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در حساس ترین دورانهای حیات نظام و انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

آن عالم فقید و مجاهد نستوه که از اعضای برجسته و موثر شورای انقلاب بوده، در دوران حیات خود علاوه بر امین امام و رهبری مسئولیتهایی همچون سرپرستی وزارت کشور، ریاست مجلس شورای اسلامی، رییس مجلس خبرگان رهبری، رییس جمهور ایران اسلامی ، رییس مجلس خبرگان رهبری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها گوشه ای از خدمات ارزنده و گنجینه گرانبهای این همسنگر رهبر معظم انقلاب است.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف، انقلابی و همیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویراحمد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حضرت آیت الله العظمی هاشمی رفسنجانی را محضر رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام، حوزه های علمیه و ملت قدر شناس ایران اسلامی و بیت مکرم آن فقید سعید تسلیت و تعزیت عرض میکنم و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان و علو درجات را برای ایشان در جوار حضرت حق مسالت می نمایم.

سید موسی خادمی_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت محمد علی وکیلی؛ نماینده استان تهران و  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی
إنا لله وإنا إليه راجعون

هر چند سخت به باور می نشیند اما متاسفانه با خبر شدیم که یار امام و یاور رهبری پرده در نقاب خاک کشید. او گنجینه انقلاب و مخزن الاسرار نهضت امام بود. سنگ ها و خار های راه، هیچگاه او را زمین گیر نکرد. ملامت هم اگر می کشید، دم نمیزد؛ چرا که طریقت او گونه ای عارفانه بود. اسوه ای نستوه و اسطوره صبر بود. با پر کشیدن آن مجاهد انقلابی، ثلمه ای سخت به اسلام و نظام اسلامی وارد می شود که جبران کردنی نیست. باری؛ از خداوند متعال برای روح بزرگ این مرد تاریخ ساز، طلب آمرزش دارم. و این مصیبت را به همه بازماندگان آن مرحوم و دلبستگان انقلاب تسلیت عرض می کنم.

*****************************************

پیام تسلیت عدل هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس

انا لله و انا علیه راجعون
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری به ملکوت اعلا پیوست.
یار انقلاب و رهبری به امام پیوست.

*****************************************

پیام تسلیت موحد نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعی‏ إِلى‏ رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً فَادْخُلی‏ فی‏ عِبادی وَ ادْخُلی‏ جَنَّتی‏»

ارتحال یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی قلب همه دوست داران نظام و انقلاب را لبریز غم و اندوه نمود. ایشان در همه دوران مبارزات ثابت قدم بودن خود را در راه پیروزی، استقرار، سازندگی و اعتلاء نظام شکوه‌مند اسلامی ایران به اثبات رساند. عشق واقعی او به امام و رهبری از خصوصیات بارز ایشان بوده است.
درگذشت جانسوز آن بزرگمرد را محضر مقام معظم رهبری، بیت معظم ایشان و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌نمایم.
از خداوند منان غفران واسعه الهی را برای آنمرحوم مسئلت دارم.
سید محمد موحد. ۱۹ دیماه ۱۳۹۵

*****************************************

پیام تسلیت مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه وبویراحمد
بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی مجاهد دوران نهضت اسلامي و يار ديرين حضرت امام خميني (ره)پس از سالها مجاهدت و تلاش بی وقفه در راه تحقق اسلام و انقلاب دعوت حق را لبیک گفت.

بر همین اساس بر خود لازم میدانیم ضمن قدردانی از خدمات خالصانه آن عالم مجاهد در راه اعتلای جمهوری اسلامی ایران در قبل و بعد از انقلاب، درگذشت ایشان را به مقام معظم رهبری و همه مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد تسليت گفته و از خداوند متعال غفران واسعه الهي براي ايشان و صبر جمیل برای تمامی بازماندگان مسالت داریم.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت فرماندار بویراحمد در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله وانا الیه راجعون
ایران اسلامی یار دیرین امام و رهبری و یکی از ستون های استوارش را از دست داد.
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، بی تردید مجاهدی خستگی ناپذیر،چهره ای میانه رو،بی بدیل وتعادل بخش بود که هیچگاه در برابر نا ملایمات روزگار سر فرود نیاورد.
فقدان این عالم بزرگ در سپهر سیاسی ومعنویت ایران به شدت احساس خواهد شد.
ایشان کوه صبر،مرد سیاست وتدبیر، که شش دهه رد پایش در تاریخ این مرز وبوم خواهد ماند و تا آخرین نفس کوشید کشور را از گزند تند بادهای ویرانگر به ساحل امن برساند.
او هیچگاه پیمانش را با مردم برای پیشرفت وآبادانی مملکت فراموش نکرد.
ضایعه فقدان این عالم نستوه ویار دیرین امام ورهبری را به دوستدارانش تسلیت عرض می نمایم.
سیدمحمدکاظم نظری
فرماندار بویراحمد

×××××××××××××××××××××××××××××××××××

رئیس, هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی یاسوج

انا الله و انا الیه راجعون
خبر عروج مبارز خستگی ناپذیر و مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب و رهبری انقلاب مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار جانسوز و اندوهناک است.
چهره درخشان سال های مبارزه در کنار امام راحل در قبل از انقلاب و مرد روزهای بزرگ و حساس پس از انقلاب که عمر پر برکت خویش را در مسیر خدمت به نظام مقدس اسلامی صرف کرد.
مجاهدت آیت الله هاشمی در صحنه سخت و پرفراز و نشیب ابتدای انقلاب اسلامی کمتر از پیروزی انقلاب نبود،
دریغا که دستمان از این شخصیت انقلابی و آینده‌نگر کوتاه شد.
این ضایعه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و یار وفادار ایشان ریاست محترم جمهوری, بیت معزز ایشان و مردم شریف ایران بویژه هم استانی‌های عزیز تسلیت عرض می‌کنیم.

رئیس, هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی یاسوج

*****************************************

پیام تسلیت سید علی محمد بزرگواری؛ نماینده سابق کهگیلویه بزرگ

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون

رحلت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اکبر رفسنجانی یار دیرین امام و همسنگر دوران انقلاب رهبری را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم غفران و رحمت اللهی را مسئلت می نمایم .

والسلام سید علی محمد بزرگواری
تاریخ ۱۹/ ۱۰/ ۱۳۹۵

*****************************************

پیام تسلیت مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد

انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه غم انگیز و ارتحال جانسوز حضرت آیت الله هاشمی  مجاهد فقیه و نستوه و یار دیرین امام(ره)، انقلاب،رهبری و مردم را به محضر حضرت ولیعصر و تمامی مریدان و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.
اندوه جانکاه فقدان آن سیاستمدار مبارز و مردمی در دلهای همه ما ایرانیان باقی خواهد ماند و تاریخ ایران اسلامی، هرگز آن بزرگمرد را از یاد نخواهد برد
و از پیشگاه خداوند متعال ضمن عرض طلب علو درجات برای آن فقیه سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای خانواده آن فقیه بزرگ و همه دوستداران ایشان،صبر و اجر الهی مسالت می نماییم

علی پور مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت موسوی‌امجد مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد

فقدان جانکاه یار دیرین امام خمینی(ره) و یاور مقام معظم رهبری و استوانه پر افتخار انقلاب حضرت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی موحب تألم و تاثر گردید. این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران و بیت آن مبارز راستین انقلاب را تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت دارم.
موسوی امجد مدیرکل بهزیستی استان

*****************************************

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلَی‏ رَبِّکَ رَاضِیَهً مَّرْضِیَّهً فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی‏
در ایام سوگواری حضرت فاطمه معصومه(س)، ایران به سوگ سردار شایسته سازندگی خویش نشست و قهرمان ملی مبارزه با استبداد و استعمار، سر بر آستان حق نهاد.
خبر عروج مبارز خستگی ناپذیر، مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب، امام راحل و رهبری معظم انقلاب مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار جانسوز و اندوهناک است.
بدون تردید فقدان این رکن مهم انقلاب و یار و رفیق امام راحل و رهبرمعظم انقلاب که در طول سالهای متمادی برای باروری انقلاب اسلامی زحمات جانفرسایی را متحمل شد بسیار سخت و جانگداز خواهد بود.
بی‌گمان حافظه مردم و تاریخ معاصر ایران خدمات ارزنده و راهگشایی‌های ایشان در بن‌بست‌ها و گردنه‌های دشوار دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی را برای همیشه به یاد خواهد سپرد.
اینجانب از طرف خود و مجموعه همکاران،  این مصیبت جانگداز و جانکاه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، رییس جمهور محترم، خانواده محترم آیت الله هاشمی رفسنجانی و مردم شریف ایران بویژه مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد تسلیت گفته و از درگاه خداوند رحمان برای روح  بلند و ملکوتی آن فقید سعید رحمت الهی و علو درجات خواستارم.
داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا الیه راجعون
امروز ملت بزرگ ایران و همه آزادیخواهان جهان به سوگ از دست دادن یکی از بزرگ ترین قهرمانان و مبارزان همیشه در صحنه با ظلم ، جور و استبداد نشستند.
امروز ملت بزرگ ایران امیری سرافراز در تمامی عرصه های کشور را از دست داد .
امروز ملت ایران شجاع ترین چریک دوران ستمشاهی و با هوش ترین فرمانده دوران 8 سال دفاع مقدس را از دست داد.
امروز ملت ایران برجسته ترین مذاکره کننده بین المللی در تاریخ سیاسی این کشور را از دست داد.
امروز ملت ایران جفا دیده ترین شخصیت بزرگ خود و وفادارترین فرزند خود را از دست داد.
امروز ملت ایران سنگین ترین وزنه اعتدال خویش را از دست داد.
امروز ملت ایران عاشق ترین فرزند خود به ولایت و میهن دوست ترین فرد کشور خویش را از دست داد.
تا جایی که در خصوص میهن و فرزندانش به زیبایی چنین بیان فرمودند ” ظلم است، ظلم بزرگی است اگر به فردای این کشور فکر نکنیم ،فردا ممکن است ما نباشیم ولی فرزندانمان که هستند، آینده که هست ،ایران که هست ،ستونهای فردا را باید امروز بنا کنیم ،فردا دنیا شتابی دارد که باید آهنگ اون را از امروز شروع کنیم ”
بحق او کسی بود که ستونهای مستحکم سازندگی و توسعه را با کوهی از صبر و استقامت در این کشور بنا نمود .
آری او به آینده کشورش امیدوار بود، آنقدر امید داشت که در سال های آخر حیات سیاسی خویش ،بذر تدبیر و امید را در سرزمین پهناور ایران عزیز به امید روز های زیبا کاشت .
او بود که با تدبیر و مدیریت مدبرانه خویش کشور را بعد از یک دوران سخت و پر تلاطم به ساحل امنی هدایت نمود .
حزب اعتدال و توسعه که منبعث از نگاه عالی و متفکرانه این اندیشمند بزرگ بود ، شکل گرفت تا کشور را از نگاه های افراط و تفریط نجات دهد. حال ما فرزندان این استان که پرچم اعتدال و توسعه را در دست گرفته ایم .ضمن تسلیت به ملت بزرگ ایران ، رهبر معظم انقلاب و سران سه قوه و تمامی نیروهای لشکری و کشوری و بیت مکرم و معظم این عالم نستوه ، از خداوند متعال می خواهیم همانطورکه این عزیز ،خمینی بزرگ را در تمامی سفر های دنیوی از قم تا نجف و از نجف تا پاریس و تهران همراهی نمودند روح خدا در جهان آخرت همراه ایشان باشد تا همانند خمینی بزرگ با دلی آرام و قلبی مطمئن به سوی معبود خویش هجرت نماید .
آمین یا رب العالمين
حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت مجمع نخبگان ایران

 در پیام سید روح اله سیدی آمده است: تاریخ ایران سرشار از خاطرات مجاهدتها و ایثارگری ها ی افراد بزرگی است و در این مسیر نقش بسیاری از انسانهای بزرگ که از خود گذشتند تا ثمره آن سربلندی ، عظمت سرزمین و دین و ایمانشان باشد،  تاریخ ساز بود که در این راه ، چهره نافذ، فقیه ارجمند و اسلام شناسی مجاهد مرحوم حضرت آیت ا.. هاشمی رفسنجانی  می درخشد.

مجمع نخبگان ایران با غم و انده فراوان ضمن تجلیل از خدمات ارزنده یار دیرین امام و مشاور امین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی،اجتماعی واقتصادی در سنوات گذشته، رحلت این عالم مجاهد سیاستمدار را به محضر رهبر فرزانه انقلاب،علما و عموم مردم ایران  بخصوص خانواده

داغدار ایشان تسلیت عرض می نماید و از خداوند رحمان علو درجات و رحمت و بخشش الهی را برای روح آن انسان بزرگ مسئلت دارد.

همچنین در این پیام از عموم مردم بخصوص دانشجویان،اساتید، نخبگان دانشگاهی و دانش آموزی برای حضور در مراسم تشیع آن روحانی مبارز دعوت شده است.

*****************************************

پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت ارتحال «حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی» (ره) رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیامی صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد، در پیام هادی زارع پورآمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله واناالیه راجعون
امام علی (ع): اذا مات العائمُ ثلم فی الاسلام ثلمه لایَسدُّ‌ها شیء الی الی یومِ القیامه
یاد انسانهای بزرگ وخدمتگزار بر دل مردم قدر‌شناس همیشه جاودان است
با ‌‌نهایت تأسف وغم واندوه فراوان ارتحال جانسوز استوانه پرافتخار انقلاب-یاردیرین امام خمینی (ره) ویاور رهبر معظم انقلاب –خدمتگزار شریف –رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری؛ دولت تدبیر وامید-ملت قدر‌شناس وشریف اسلامی بویژه بیت معظم ایشان وجامعه فرهنگی ودانش آموزی تسلیت می‌گوییم.
بی‌شک ملت بزرگ ایران اسلامی حضور خالصانه ومؤثر آن بزرگ مرد انقلاب که با شجاعت در فراز وفرودهای تاریخ انقلاب ماندگار شد را هرگز از یاد نخواهند برد.
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی نمادی از پایداری؛ مقاومت وچهره‌ای کم نظیر در تاریخ معاصر ایران وشکل گیری انقلاب وتحولات پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود که فقدانش بسی سخت وجانکاه است.
از درگاه ایزد منان برای این مجاهد نستوه علو درجات وبرای بازماندگان ودلبستگان ایشان صبر عظیم خواهانم.
هادی زارع‌پور
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت جبهه تدبیر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد
بسمه تعالی

«انالله و اناالیه راجعون»
آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری پس از عمری مجاهدت در راه اسلام وانقلاب اسلامی به ملکوت اعلی پیوست.
جبهه تدبیر وتوسعه استان کهگیلویه و بویراحمد یاد وخاطره سالهای دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی، پیروزی انقلاب اسلامی، سالهای ریاست مجلس شورای اسلامی ،جنگ تحمیلی ،دوران سازندگی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام آن عالم وارسته و سیاستمدار آزاده را گرامی داشته ، ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر حضرت ولی عصر(ارواحناه له الفداء)، مقام معظم رهبری ، خانواده بزرگوارهاشمی رفسنجانی، ملت همیشه در صحنه ایران ، ریاست محترم جمهوری ، یاران و دوستداران آن مرحوم مغفور تسلیت عرض نموده و برای روح آسمانی آن بزرگ مرد وارسته طلب غفران الهی وعلو درجات می نماید.یادش گرامی ،روحش با اولیاء الله محشور و راهش پر رهرو .

جبهه تدبیر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

*****************************************

پیام تسلیت رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان كهگيلويه و بويراحمد

انالله و انا اليه راجعون

رحلت عالم وارسته و مبارز و يار ديرين انقلاب اسلامي ، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مرحوم آيت الله هاشمي رفسنجاني را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي ، حوزه هاي علميه و ملت بزرگ ايران اسلامي تسليت مي نمائيم . يقيناً ملت بزرگ ايران خدمات ارزشمند آن فقيد سعيد را در دوران مبارزه با رژيم ستم شاهي و همراهي با انقلاب و امام و دفاع مقدس و خدمات شايان را فراموش نخواهند كرد .

علو درجات آن مرحوم به حق پيوسته را از خداوند منان خواستارم

و من الله التوفيق

قدرت اله خرم روز

رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان كهگيلويه و بويراحمد

بروزسانی می شود…

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=212685
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. انصاف
  در ارتباط با مطلب : پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

  اقای بزرگواری امکان داره یه جمله بگه که حاشیه نداشته باشه مجبوره پیام بده ایت الله رفسنجانی یاررهبرانقلاب ازبدو انقلاب تالحظه مرگ بود میخوادادای پیام بزرگان ومراجع رادربیاره 

 2. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

  آقای بزرگواری !!!

 3. نگار
  در ارتباط با مطلب : پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

  اسب دل شهنه ايزنه سر ورد خالي كو سوار سركشي كو سرتوالي

 4. کارشناس
  در ارتباط با مطلب : پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

  بویر نیوز لطفا به استاندار محترم بفرما که وقتی می گویند عزای عمومی یعنی چهره شهر و ادارات رنگ غم پیدا کنه و حالا که یادش نبود برای مرحوم اردبیلی مراسم ختم بگیره لااقل برای زنده یاد هاشمی خیلی ضروری است .

 5. شهریار
  در ارتباط با مطلب : پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

  حاج آقا بزرگواری اگر پیام هم نمی فرستاد خیلی سنگین تر بود، اوج کینه و نفرت از پیامش کاملا پیداست…

دیدگاه شما