تذکر عدل هاشمی به بی‌توجهی مدیرعامل آبفای شهری استان در حوزه انتخابیه اش

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس با اشاره به مشکلات آب شرب حوزه انتخابیه خود گفت: تذکراتی به مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بی‌توجهی به مشکلات آب شرب شهرهای دیشموک، سرفاریاب و سوق داده شده است.

به گزارش بویرنیوز، عدل هاشمی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: دیداری با مهندس رضا انجم‌شعاع معاون پارلمانی وزیر نیرو داشتیم که باید از معاون وزیر نیرو و آن مجموعه جهت همکاری و به نتیجه رسیدن تأمین آب شرب شهرهای دهدشت، چرام، سوق و لنده قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: پیرو مکاتبات چند ماهه ما با وزیر نیرو اصلاح تعرفه برق شهرستان‌های کهگیلویه و چرام نیز از کارهای مهم دیگری بود که انجام شد.

نماینده کهگیلویه بزرگ با اشاره به مشکلات آب شرب حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: تذکراتی به مدیرعامل آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بی‌توجهی  به مشکلات آب شرب شهرهای دیشموک، سرفاریاب و سوق نیز داده شده است.

هاشمی‌پور اذعان کرد: طرح تجمیع ادارات آبفای شهری، روستایی و آب منطقه‌ای جهت استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات به ویژه نیروی انسانی، همچنین جلوگیری از شکاف‌ها، اختلافات و رقابت‌های ناصحیح در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: تدابیری اندیشیده شده است تا تصمیمات وزارتخانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شوند و مردم خروجی کارها را مشاهده کنند.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@boyernews.com
کانال تلگرام بویر نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2016 Boyernews Inc. All rights reserved