شنبه 4 دی 1395 - 15:28

دستگیری سارقان مسلح از 3 سوپرمارکت غرب تهران (+عکس و فیلم)

رئیس پلیس تهران از دستگیری سارقان مسلحی که چندی پیش اقدام به سرقت مسلحانه در مناطقی از تهران کرده بودند خبر داد.

به گزارش بویرنیوز، سردار ساجدی نیا گفت سه عضو باند سرقت های مسلحانه که در آخرین سرقت خود از 3 سوپر مارکت در غرب تهران سرقت کرده بودند، بامداد امروز شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: یکشنبه هفته گذشته خبر سرقت مسلحانه از چند سوپرمارکت در غرب تهران به پلیس اطلاع داده شد که بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و همکاران من در پلیس آگاهی در کمتر از 24 ساعت موفق به شناسایی سارقان شدند.

resized_648859_704

وی با بیان اینکه در عرض کمتر از 72 ساعت مأموران پلیس اقدام به شناسایی و دستگیری این افراد کردند، افزود: 5 سارق در عملیات پلیس دستگیر شدند که 3 نفر از آنها مخفیگاهشان در تهران بوده و دو نفر دیگر در قرچک ورامین بود.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه این افراد با تهدید سلاح گرم به اصناف و مغازه‌های سوپرمارکت مراجعه کرده و اقدام به سرقت از آنان کرده بودند، گفت: این افراد تاکنون در بازجویی‌ها و تحقیقات اولیه به 5 فقره سرقت در تهران به همین شیوه اعتراف کرده‌اند.

ساجدی‌نیا با بیان اینکه تحقیقات از این افراد برای کشف جرایم احتمالی ادامه دارد، افزود: امیدواریم دستگاه قضایی با این 5 سارق مسلح برخورد قاطعی داشته و مجازات آنان به گونه‌ای باشد که پیشگیرانه و درس عبرتی برای دیگران باشد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-24 09:39:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

وی با بیان اینکه تمامی 5 سارق دستگیر شده پیش از این نیز سابقه کیفری داشتند گفت: سرقت‌های آنان مربوط به یکی، دو هفته گذشته است اما در سوابق آنان جرایم دیگری نیز وجود دارد.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به کاهش 14 درصدی مجموع سرقت در تهران بزرگ در سال جاری خاطرنشان کرد: افزایش گشتی‌های پلیس در دستور کار است و برنامه‌ریزی‌های لازم برای ایام پایان سال در اطراف مراکز خرید و معابر نیز انجام شده است.

ساجدی‌نیا درباره اینکه آیا فروشنده سلاح به این سارقان نیز شناسایی شده یا خیر؟ گفت: در تحقیقات بعدی به این مسائل رسیدگی خواهد شد اما همانطور که خرید سلاح جرم است، فروش سلاح نیز جرم است و مجازات سنگینی در پی دارد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-24 09:12:33Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
رییس پلیس پایتخت با اشاره به جرم این افراد اظهار کرد: سرقت مسلحانه مجازات سنگینی دارد و گرچه آمار وقوع آن کم است اما پلیس با قاطعیت و جدیت نسبت به این پرونده‌ها پیگیری کرده و حتی یک مورد سرقت مسلحانه نیز از نظر ما غیرقابل قبول بوده و باید با عاملان آن برخورد شود که خوشبختانه درصد کشف سرقت‌های مسلحانه در پلیس پایتخت نیز بالاست.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-24 09:40:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
سه عضو خشن این باند در اعترافات اولیه خود به بیش از 18 سرقت با سلاح سرد و گرم اعتراف کردند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=211083
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما