جمعه 3 دی 1395 - 17:39

سهم کهگیلویه و بویراحمد از بودجه 95 / تشریح چگونگی پرداخت حقوق به نیروهای عمرانی/رفع نگرانی پیمانکاران استان

پیمانکاران هیچ نگرانی از بابت وصول مطالبات نداشته باشند چرا که همانطور که پیش تر گفتم این اسناد مدت دار نیستند و حداکثر ظرف 6 ماه تا یک سال قابل دریافت هستند.

گروه اقتصادی- امسال آنچه در بودجه به عنوان سهم کهگیلویه و بویراحمد مشخص شده بود 179 میلیارد تومان بود.

دکتر حسن نوروزی در گفت و گوی اختصاصی با بویرنیوز اظهار داشت: سهم کهگیلویه و بویراحمد در سال 95 از میزان بودجه 179 میلیارد تومان بود که حدود 50 درصد آن در 6 ماه محقق شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه و بودجه استان بیان داشت: از اسناد خزانه 67 میلیارد تومان سهم استان شد و در بخش نقدی هم حدود 22 میلیارد تومان به حساب استان واریز شد.

1477581

نوروزی گفت: سهمیه همه ادارات از اسناد خزانه مشخص شده و از 22 میلیارد تومان واریزی نقدی نیز 11 میلیارد تومان آن بین ادارات توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه اسناد خزانه مدت دار نیستند، افزود: اسناد خزانه در حکم بند “ز” تبصره 5 را دارند و معمولا 6 ماه تا یک سال وصول می شوند.

نوروزی تصریح کرد: 19 بهمن 95  سررسید اسناد است و اگر پیمانکاران اسناد خزانه دریافت کنند به زودی و  طی 49 روز آینده با پرداخت از فرابورس به پول نقد تبدیل می شود کما اینکه در روال عادی هم مراحل یک سند تا پرداخت آن به همین میزان به طول می انجامید.

رئیس سازمان مدیریت استان با اشاره به اینکه پیشنهاد اینست که حقوق کارکنان عمرانی نه به صورت اسناد بلکه طبق روال گذشته در استان نقدی پرداخت شود، خاطر نشان کرد: مابقی موجودی نقدی استان که قریب به 10 میلیارد تومان است برای پرداخت حقوق نیروهای عمرانی ادارات و همچنین موارد و مشکلاتی که در ادامه کار به وجود می آید بین ادارت استان تقسیم خواهد شد.

دکتر نوروزی عنوان کرد: در بودجه 96 نیز هم اسناد خزانه و هم تخصیص های نقدی پیش بینی شده است و پیمانکاران هیچ نگرانی از بابت وصول مطالبات نداشته باشند چرا که همانطور که پیش تر گفتم این اسناد مدت دار نیستند و حداکثر ظرف 6 ماه تا یک سال قابل دریافت هستند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=210851
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس
    در ارتباط با مطلب : سهم کهگیلویه و بویراحمد از بودجه 95 / تشریح چگونگی پرداخت حقوق به نیروهای عمرانی/رفع نگرانی پیمانکاران استان

    با سلام تکلیف پروژه های ملی استانی به چه صورت است چون گفته اند این اوراق شامل انها نمیشود .با تشکر

دیدگاه شما