برگزاری دوره های آموزشی شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

سرپرست حوزه آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج از آغاز دوره های آموزشی شهرداری های استان در یاسوج خبر داد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمد دهبانی زاده با اشاره به برگزاری امتحان غیرحضوری دوره های آموزشی شهرداری های استان در یاسوج اظهار داشت: در این دوره سه امتحان با عناوین مدیریت بحران شهری، مدیریت حمل و نقل شهری و سیستم مدیریت بازیافت مواد جامد زائد شهری با حضور برگزار شد.

photo_2016-12-22_11-23-54

وی با بیان این که مرکز علمی کاربردی شهرداری یاسوج به عنوان متولی امر آموزش کل شهرداری های استان می باشد افزود: در این دوره کارکنان شهرداری های حوزه بویراحمد و برخی از کارکنان شهرداری های مناطق گرمسیری نیز حضور داشتند.

دهبانی زاده با اشاره به حضور 150 نفر در این دوره آموزشی ابراز داشت: دروس ارائه شده در این دوره در قالب 60 ساعت برای شرکت کنندگان به صورت غیرحضوری و از طریق سایت شهرداری یاسوج برگزار شد.

سرپرست حوزه آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج با بیان این که این مدرک برای کارمندان رسمی و پیمانی در ارتقا و سطح آموزش و خدمات بهینه به شهروندان تاثیر بسزایی دارد اظهار داشت: در ماه آینده دو دوره آموزش حضوری برای نیروهای شهرداری های استان درنظر گرفته شده که از طریق سایت و ارسال نامه به آن ها اعلام خواهد شد.

photo_2016-12-22_11-24-18

photo_2016-12-22_11-24-32

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@boyernews.com
کانال تلگرام بویر نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2016 Boyernews Inc. All rights reserved