جمعه 26 آذر 1395 - 8:06

پیام مهم صیدالی به نفتی های گچساران

خدمت صادقانه جهادی در این مجموعه بزرگ اقتصادی و صنعتی به ما ارزانی شده است تا بتوانیم در سنگر اقتصاد ایران اسلامی گام برداریم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: صنعت نفت گچساران نقش بی‌بدیلی در اقتصاد ایران دارد.

به گزارش بویرنیوز، هوشنگ صیدالی عصر امروز در اولین روز کاری خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خداوند متعال را سپاسگزارم در یکی از بهترین روزهای خدا که مصادف است با میلاد باسعادت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) یکبار دیگر افتخار خدمتگزاری در قلب نفت ایران و یکی از سنگرهای مهم اقتصادی کشور را برای این حقیر فراهم نمود تا بتوانم در کنار شما همکاران و یاران قدیمی و نیروهای جدید انجام وظیفه کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به لحاظ قدمت و نقش ویژه آن، در صنعت نفت ایران و بالطبع در اقتصاد کشور موجب سربلندی یکایک کارکنان این شرکت است.

وی افزود: کارکنانی که به گواه تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد نقش بی‌بدیلی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته و در تداوم آن نیز سرافرازانه در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌ها آفریده‌اند و تا امروز نیز با تکیه بر توان داخلی در مقابل تحریم‌ها ایستاده‌اند و از آن فرصتی برای خودکفایی رقم زده‌اند.

صیدالی بیان کرد: امروز باید گفت گچساران به عنوان دومین تولیدکننده نفت در جنوب نقش بی بدیلی در اقتصاد ایران و منطقه دارد و بی شک حضور و خدمت صادقانه جهادی در این مجموعه بزرگ اقتصادی و صنعتی به ما ارزانی  شده است تا بتوانیم در سنگر اقتصاد ایران اسلامی گام برداریم.

وی با اشاره به سوابق کاری خود گفت: افتخار این را داشته ام که در سال‌های نه چندان دور کنار شما در بام نفتی ایران خدمت کنم؛ برهمین اساس به نقش این شرکت بزرگ به عنوان دومین تولید کننده نفت جنوب آگاهم و امیدوارم بتوانیم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده است در این سنگر اقتصادی سربلند خارج شویم و مطمئن هستم این مهم با روحیه جهادی و تلاش مضاعف و با همدلی شما عزیزان رقم خواهد خورد که اگر چنین شود شاید توانسته‌ایم روح شهدا را از خود راضی کنیم.

صیدالی خاطرنشان کرد: برخود لازم می دانم ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب به اینجانب بتوانیم در کنار هم با وحدت رویه و با نگاه به شایسته سالاری و بهره گیری از تمامی نیروهای کارآمد و دلسوز در تداوم سیاست های بالادستی مناطق نفت خیز جنوب و وزارت نفت گام برداریم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران یادآور شد: امیدوارم در سایه توجهات حضرت باری تعالی و با اراده بلند شما در ادامه مسیر شاهد نقش‌آفرینی بیش از پیش صنعت نفت گچساران در اقتصاد کشور باشیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=210192
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما