چهارشنبه 24 آذر 1395 - 10:14

نخستین نمازخانه و حسینیه گردشگری شهری دریاسوج آماده بهره برداری شد + عکس

شهرداریاسوج گفت: نخستین نمازخانه و حسینیه گردشگری شهری کهگیلویه و بویراحمد درپایتخت طبیعت ایران یاسوج آماده بهره برداری شده است .

به گزارش بویرنیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمدعلی جاوید اظهار داشت: این مکان مذهبی درمجموعه گردشگری آبشاریاسوج درمدت پنج ماه براساس آخرین تکنولوژی معماری ،گردشگری وسنتی اسلامی ساخته شده است.

photo_2016-12-14_13-40-59

وی اظهارداشت: این مجموعه دینی مذهبی 264 مترمربع زیربنا دارد و برای ساخت آن سه میلیارد ریال ازمحل درآمدهای شهرداری یاسوج سرمایه گذاری شده است.

شهرداریاسوج گفت: منطقه گردشگری آبشاریاسوج فاقد نمازخانه و حسینیه بوده که با بهره برداری ازاین مکان مذهبی شرایط برای گردشگران و مسافران هنگام اقامه نمازو آیین های مذهبی فراهم می شود.

وی افزود: هم چنین این مکان به یک مکان فرهنگی درمحیط گردشگری تبدیل شده و می تواند به عنوان پناهگاهی درحوادث غیرمترقبه ، اسکان مسافران نوروزی هنگام برودت هوامورد استفاده قرارگیرد.

photo_2016-12-14_13-41-15

جاوید اظهارداشت: بهره برداری ازاین پروژه عملا طرح گردشگری آبشار دارای پیوست فرهنگی شده است.

بازدید ازآبشار یاسوج مقصد اول گردشگران و مسافران است.

آبشار یاسوج درفاصله دو کیلومتری مرکزشهردرشمال شهریاسوج واقع شده و همه ساله مورد توجه گردشگران و توریست ایرانی و خارجی قرارمی گیرد.

photo_2016-12-14_13-41-18

photo_2016-12-14_13-41-05

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=210074
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. حسن کرنی
    در ارتباط با مطلب : نخستین نمازخانه و حسینیه گردشگری شهری دریاسوج آماده بهره برداری شد + عکس

    ما باور داریم که استان مان میتواند یکی از بهترین و جالبترین مناطق توریستی کشور باشه به شرطی که بودجه بیشتر و کافی در این مورد هزینه شود که بازدهی این سرمایه گذاری بسیار کوتاه مدت و کاملا محسوس خواهد بود مثلا ایجاد پارک وحوش در مسیر جاده تنگ نامرادی و استفاده بهینه از این منطقه که البته بسیار بکر و پر درخت است میتواند حتی خارج از کشور بازدید کننده داشته باشد

دیدگاه شما