8 مصدوم در واژگونی خودروی پژو در محور یاسوج ـ سپیدار

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت 8 نفر در واژگونی خودرو پژو در محور یاسوج ـ سپیدار خبر داد و گفت: حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

 به گزارش بویرنیوز، صادق حیدری‌زاده با اشاره به حادثه واژگونی پژو پارس در محور یاسوج ـ سپیدار اظهار کرد: عصر امروز و طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس 115 یاسوج مبنی بر واژگونی یک دستگاه پژو پارس در محور یاسوج ـ سپیدار بلافاصله تکنسین اورژانس 115 به محل حادثه اعزام شدند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد از امدادرسانی اورژانس 115 سپیدار و دشتروم به مصدومان این حادثه خبر داد و گفت: در این حادثه 8 نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه به محض وقوع حادثه بلافاصله پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای سپیدار به محل موردنظر فرا خوانده شد، افزود: تکنسین‌های این پایگاه امدادرسان در کمترین زمان ممکن خود را بر بالین هشت مصدوم که چهار خانم، سه کودک خردسال و یک آقا بودند رساندند و پس از اقدامات اولیه درمانی درخواست آمبولانس کمکی کردند که پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای دشت‌روم جهت همکاری به محل اعزام شد.

حیدری‌زاده تصریح کرد: تمام مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند که حال یک نفر از مصدومین وخیم گزارش شده است./فارس

 

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@boyernews.com
کانال تلگرام بویر نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2016 Boyernews Inc. All rights reserved