شنبه 26 نوامبر 2016 - 8:11

تداوم بارش باران و برف در اکثر محورهای مواصلاتی

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، با اشاره به تداوم بارش باران و برف در اکثر محورهای مواصلاتی، گفت: محور دیباج – گلوگاه بازگشایی شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم‌ اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج – تهران از پل فردیس تا پل کلاک و گرم‌دره و باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پل استاندارد تا پل فردیس ترافیک نیمه‌سنگین و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در استان‌های کرمان محورهای بافق – کرمان ، سرچشمه – کرمان بارش برف و در استان‌های کرمان محورهای سیرجان – بندرعباس ، سیرجان – کرمان، خوزستان محور بهبهان – گچساران بارش باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر ۱۳ تا ۱۹ از روز شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۷ تا ۱۷ و چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ به دلیل عملیات روکش آسفالت، تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می‌شود.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: محور کندوان ،کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ – شاهرود و شمشک – دیزین و پونل – خلخال تا اطلاع ثانوی مسدود است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=208382
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما