یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:05

آقای بهرامی، از هدایت خواه و غلام محمد زارعی درس بگیر

پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: مهندس محمد بهرامی شهردار اسبق شهر یاسوج و نامزد شکست خورده نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد و دنا، چندی پیش در اقدامی عجیب در جواب یکی از مطالب ارائه شده در بویرنیوز به قلم یک دانشجوی 19 ساله که به زبان انتقادی و در پاسخ به مطالب نوشته شده توسط همفکران و طرفداران بهرامی منتشر شده بود، به دادگاه شکایت برد.

نکته قابل توجه این که شعار انتخاباتی مهندس بهرامی تعامل گرایی بوده و این شعار چه زود توسط مهندس بهرامی زیر پا گذاشته  شد و چه زود هویت واقعی مهندس! بهرامی بر مردم آشکار شد.

جناب آقای مهندس بهرامی عزیز، اصولگرای قبل از تائید صلاحیت و اصلاح طلب بعد از تائید صلاحیت باید خدمت شما عرض کنیم که نمایندگی مردم در مجلس نیازمند ظرفیت عظیم و سعه صدر بالا می باشد که متاسفانه عصبانیت شما از یک انتقاد ساده توسط دانشجوی پرسشگر 19 ساله اینقدر شما را عصبانی نمود که علاوه بر ارائه پاسخ طیف شما در سایت بویرنیوز، چاره را در برخورد قضایی دیدید.

هر چند بویرنیوز و نویسنده جوان به مبلغی ناچیز جریمه شده و آرزوی مهندس بهرامی و مشاورانش برای برخورد شدید قضایی به حسرت تبدیل شد که البته همین رای نیز توسط وکیل مجموعه در حال ارجاع به دادگاه تجدید نظر می باشد اما مهم این است که در هر صورت ماهیت واقعی مهندس بهرامی آشکار شد.

جناب آقای بهرامی تاکنون چند کامنت و مطلب علیه غلام محمد زارعی و ستار هدایت خواه در رسانه های مختلف نشر یافته اما تاکنون شان این افراد و تفکر آنها اجازه شکایت و پیگیری قضایی را به آنها نداده است، البته شکایت حق هر فردی است و این شکایت از امثال شما که خود را اصلاح طلب خطاب می کردید بسیار بعید بود.

هر چند احساس می شود لباس نمایندگی و اصلاح طلبی برای شما گشاد است، اما توصیه ما این است که سعی کنید در همان دانشگاه مدیریت تدریس کنید و البته عنوان مهندس هم تاکنون به دانش آموخته مدیریت اطلاق نشده که این هم از ابداعات حضرتعالی است.

قضاوت را به مردم صادق، شریف و فهیم بویراحمد و دنا واگذار می کنیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=14495
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما